POLECAMY

„Nie jestem taka idealna, jak myślicie", czyli Maja Hyży bardzo szczerze o kobiecości i akceptacji samej siebie

Od gwiazd wymaga się tego, by były piękne, młode i zgrabne! Ale czy nie za wysoko podnosimy im poprzeczki? Maja Hyży w końcu nie wytrzymała...
Małgorzata Czyż / 11 miesięcy temu
„Nie jestem taka idealna, jak myślicie", czyli Maja Hyży bardzo szczerze o kobiecości i akceptacji samej siebie

Maja Hyży w życiu wiele przeszła. Najpierw ślub z Grzegorzem, potem ich małżeńska rywalizacja w programie X Factor, potem ciąża, a na końcu... rozwód. Gdzieś pomiędzy pojawia się kariera, nowa miłość i samotne macierzyństwo. Ale Maja Hyży to mądra kobieta i ze wszystkich doświadczeń czerpie siłę. Zobacz, co napisała na swoim Instagramie i jakie odważne zdjęcie zamieściła!

Maja Hyży ma niedowagę?

Zdjęcie, które wywołało burzę w sieci

Na pierwszy rzut oka to bardzo ładne zdjęcia z wakacji. Uśmiechnięta celebrytka, woda, skały. Ale po przeczytaniu opisu i dokładniejszym przyjrzeniu się fotce, wszystko jest jasne. 

Na nodze widać wyraźną bliznę. Brzuszek też nie jest idealny. A opis? Zdradza wszystko:

Nie jestem taka idealna jak mnie opisujecie. Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek ale czuje się piękna a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY

Maja zachęca do... akceptacji!

Trzeba przyznać, że Hyży to odważna kobieta. Zero retuszu, szczery opis, brak sztucznego lansu! Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Nikt nie jest doskonały! To zdjęcie jest wzruszające, jesteś piękna Maju❤️wszystkiego dobrego

1) dziekuje 2) gratuluje odwagi i samoakceptacji 3) trzymam kciuki 4) udanych wakacji 😀

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)