Adam "Nergal"  Darski, Doda fot. ONS

Nergal zerwał z Dodą

Znajomi pary twierdzą, że Doda i Nergal nie są już parą...
/ 17.03.2011 09:23
Adam "Nergal"  Darski, Doda fot. ONS
Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, jakoby w związku najgorętszej pary polskiego show-biznesu źle się działo. Podobno od kilku tygodni Nergal unikał spotkań z Dodą i nie chciał do niej przyjechać. W  jednej z ostanich  rozmów telefonicznych powiedział jej, że to już definitywny koniec. Zrozpaczona Doda przez kilka dni nie wychodziła z domu. Jednak zaawansowane prace nad nową płytą zmusiły ją do wzięcia się w garść.

To smutna wiadomość, zważywszy ile razem przeszli. Najpierw Nergal wspierał Dodę, gdy ta walczyła z chorobą kręgosłupa. Potem Darski  zachorował na białaczkę, a Doda rzuciła wszystko i dzielnie walczyła o jego życie.

Teraz, gdy Nergal najgorsze ma już za sobą, wydawać by się mogło, że nic nie stanie na drodze ich miłości. Ale, jak twierdzą znajomi artysty, choroba bardzo zmieniła Adama i przewartościowała jego dotychczasowe życie. Stał się zupełnie innym człowiekiem, pełnym dystansu i pokory. Najwyraźniej uznał, że szalona dziewczyna z milionami pomysłów na minutę nie jest dla niego odpowiednią partnerką.

A Wy co o tym sądzicie?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)