Natasza Urbańska nie ma czasu na drugie dziecko fot. ONS.pl

Natasza Urbańska nie ma czasu na drugie dziecko

Przykro to mówić, ale...
Edyta Liebert / 30.07.2015 09:15
Natasza Urbańska nie ma czasu na drugie dziecko fot. ONS.pl

Uśmiechnięta, energiczna, rzeczowa w rozmowie i pewna siebie. Wraca do modowej gry. "Nadeszła wreszcie chwila, na którą czekałam", tak zaczęła prezentację kolekcji Muses jesień/zima 2015. Kariera i biznes są na 1. planie?

Od lat Natasza jest wypytywana o to, czy z januszem Józefowiczem planują kolejne dziecko. Jak nieoficjalnie wiadomo, to sporo starszy o Nataszy mąż nie pragnie już potomstwa. Ma 2 dorosłych dzieci i 6-letnią córkę Kalinkę. Ale czy to przeszkadza Nataszy?
fot. AKPA

Natasza Urbańska nie zwalnia tempa

Zwycięstwo w "SuperStarciu" dodało jej pewności siebie, dlatego ma zamiar iść za ciosem. Wcześniej w innych show była zawsze druga i to było jej zmorą. Po premierze teledysku "Hipnotyzuj mnie", Natasza nie spotkała się, jak to wcześniej bywało, z krytyką. Większość ludzi wręcz była zdziwiona, dlaczego to nie tą właśnie piosenką Natasza promowała swój debiutancki album przed rokiem! Jak się potem tłumaczyła, szukała swojego stylu i robi pierwsze przymiarki do nowego krążka. Ale najpierw rodzinne wakacje w Grecji, a potem... kolejna porcja pracy! Powrót do teatru: "Polity" w Warszawie i "Legalnej blondynki" w Krakowie. Jej terminarz jest wypełniony zleceniami, kontraktami i planami. Na pytanieo drugie dziecko, odpowiada: "Ale kiedy?". Jest przecież tyle ważnych projektów...

Zobacz: