Natalia Siwiec jest w ciąży fot. ONS.pl

Natalia Siwiec jest w ciąży

Widać, że jest szczęśliwa!
/ 30.05.2017 09:51
Natalia Siwiec jest w ciąży fot. ONS.pl

Tak jak zapowiadała w ubiegłym roku, Natalia Siwiec dotrzymała słowa danego mediom. Celebrytka spodziewa się dziecka! To będzie pierwsze dziecko Natalii Siwiec i jej męża, Mariusza Raduszewskiego.

Natalia Siwiec pokazała się w białej kreacji na imprezie Plejada Top Ten i od razu zwróciła uwagę fotoreporterów wymownie kładąc dłoń na zaokrąglonym brzuchu. Natalia Siwiec jest w ciąży i wiemy, na kiedy ma wyznaczony termin porodu! Jednak nie zdradza, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki.

ONS.pl/kolaż polki.pl

Miranda Kerr wzięła ślub z 8 lat młodszym od niej geniuszem i właścicielem fortuny

Natalia Siwiec jest w ciąży

Jesteśmy przekonane, że media będą uważnie śledzić każdy ruch przyszłej mamy, a do jej drzwi co i rusz będą pukać kurierzy z prezentami dla dziecka. Natalia zdradziła swój sekret przychodząc na imprezę w dopasowanej, białej sukience marki Marlu z dużym rozcięciem i Myszką Miki na trenie, która podkreślała jej zaokrąglony brzuszek za 3 490 zł. Pierwsze dziecko 34-letniej celebrytki i Mariusza Raduszewskiego przyjdzie na świat po wakacjach, a termin porodu jest wyznaczony na jesień.

ONS.pl/kolaż polki.pl

Przyszłym rodzicom należą się gratulacje! Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec są małżeństwem od 5 lat. Raduszewski ma syna z poprzedniego związku.

Małgorzata Rozenek z burzą loków! Zaplotła warkocze i... Oceńcie same, czy pasuje jej ta fryzura