Siwiec i Przybylska były przyjaciółkami fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Natalia Siwiec i Anna Przybylska przyjaźniły się

Teraz celebrytka zajmuje się jej dziećmi!
Edyta Liebert / 10.07.2015 06:08
Siwiec i Przybylska były przyjaciółkami fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl
Prawdziwa przyjaźń nie potrzebuje rozgłosu, a taka była relacja Anny Przybylskiej i Natalii Siwiec. Wiecie, że się przyjaźniły przez kilka lat?

Panie poznały się kilka lat temu, kiedy to ich partnerzy rozwijali swoje kariery w świecie piłki nożnej. Jarosław Bieniuk i Mariusz Raduszewski prowadzili wspólne interesy i obaj pasjonowali się tym samym sportem, zatem gdy ich drogi się skrzyżowały, nic dziwnego, że ich życiowe partnerki miały okazję się poznać i... polubić! A nawet więcej, bo Anna Przybylska i Natalia Siwiec zaprzyjaźniły się do tego stopnia, że zaufały sobie i nazwzajem broniły w mediach.
Wszyscy nienawidzą Natalki Siwiec. A nienawidzą jej, bo zwyczajnie zazdroszczą jej urody i seksapilu. Po co więc klikają, przecież nakręcają tylko zainteresowanie.

Tak o Natalii Siwiec mówiła Przybylska, gdy udzielała wywiadu do jednego z popularnych pism. Siwiec też nie szczędziła słów uznanai pod adresem aktorki: zachwalała jej zaradność, urodę i wdzięk.

Natalia Siwiec zajmuje się dziećmi Przybylskiej

To niewiarygodne, ale ta wyjątkowa przyjaźń przetrwała nawet największe rozstanie: śmierć. Natalia Siwiec wciąz utrzymuje kontakt z Jarosławem Bieniukiem i chętnie spędza czas z dziećmi pary. Modelka wcieliła się ostatnio w rolę troskliwej cioci i wraz z mężem wypoczywali na sopockiej plaży z 3 dzieci Przybylskiej i Bieniuka. Czy Siwiec w ten sposób przygotowuje się do roli mamy? Niewykluczone!
Ja instynkt macierzyński mam od 10 lat. Naprawdę bardzo marzę o dziecku i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zaczniemy się o nie starać.

 

Zobaczcie, jak Natalia Siwiec jest dumna ze swojego pasierba, który ukończył podstawówkę!


 

@mateusz.raduszewski #dumni #KochamyCie #InstagramoweCzasy #ChcemyWiecej #TerazWakacje #ZarazGimnazjum

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika NATALIA SIWIEC Official❎ (@nataliasiwiec.official)

Zobacz też: