POLECAMY

Natalia Nykiel ścięła włosy, by pomóc chorym na raka. Piękny gest, piękna ona

Brawo!
Natalia Nykiel ścięła włosy, by pomóc chorym na raka. Piękny gest, piękna ona fot. Screen Instagram/kolaż polki.pl

Natalia Nykiel ma świetny głos, ale nie to cenimy w niej najbardziej - piosenkarka oddała właśnie swoje długie włosy dla Fundacji Rak'n'roll!

Natalia Nykiel ścięła włosy i przekazała fundacji

Piosenkarka zachwyciła fanów tym gestem - na swoim Instagramie poinformowała fanów, że obcięła włosy. Nie była metamorfoza wywołana chęcią zmiany, a czynienia dobra. Natalia Nykiel wzięła udział w akcji „daj włos” i tym samym wspomogła Fundację Rak'nRoll, która zajmuje się wykonywaniem peruk dla kobiet chorych na raka.

Moje włosy miały już wiele przygód i czekają je kolejne, chociaż już nie ze mną. Z ogromną przyjemnością przekazuję moje ścięte włosy dla Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie, żeby służyły innym kobietom i dodawały im uroku w pięknych perukach, które powstają w ramach akcji „daj włos” - czytamy pod zdjęciem.

Do ich rąk musi dotrzeć warkocz o długości powyżej 25 cm, specjalnie i bezpiecznie zapakowany. Można go wysłać pocztą lub oddać osobiście. Każdy, kto oddaje włosy dla potrzebujących ich bardziej, otrzymuje też certyfikat.

Post piosenkarki wywołał ogromne poruszenie i cieszy się dużą popularnością, a niemal każdy komentarz był pochlebny.

Piękny gest, mam nadzieję że długowłose dziewczyny pójdą w Twoje ślady!

Ja wiosną oddałam swoje włosy, wspaniałe uczucie, kiedy można komuś pomóc.

 Jesteś bohaterką!

Myślałyście o tym, by wesprzeć osoby cierpiące na nowotwór w taki sposób? Aby wziąć udział w akcji wystarczy ściąć włosy, według instrukcji ścinania włosów na stronie i przesłać je razem z wypełnionym oświadczeniem na adres fundacji Rak’n’Roll: ul. Wiśniowa 59 lok. 6, 02-520 Warszawa, z dopiskiem „Daj Włos!”.

Pamiętacie Esmeraldę? Zobaczcie, jak teraz wygląda odtwórczyni roli pięknej niewidomej dziewczyny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Tak wspaniały gest, tylko najgorsze jest to, że ludzie potrzebujący tych włosów muszą za nie płacić, powinni dostać peruki za darmo!!!