Natalia Nykiel ścięła włosy fot. Screen Instagram/kolaż polki.pl

Natalia Nykiel ścięła włosy i przekazała fundacji

Brawo!
/ 07.12.2018 11:36
Natalia Nykiel ścięła włosy fot. Screen Instagram/kolaż polki.pl

Natalia Nykiel ma świetny głos, ale nie to cenimy w niej najbardziej - piosenkarka oddała właśnie swoje długie włosy dla Fundacji Rak'n'roll!

Natalia Nykiel ścięła włosy i przekazała fundacji

Piosenkarka zachwyciła fanów tym gestem - na swoim Instagramie poinformowała fanów, że obcięła włosy. Nie była metamorfoza wywołana chęcią zmiany, a czynienia dobra. Natalia Nykiel wzięła udział w akcji „daj włos” i tym samym wspomogła Fundację Rak'nRoll, która zajmuje się wykonywaniem peruk dla kobiet chorych na raka.

Moje włosy miały już wiele przygód i czekają je kolejne, chociaż już nie ze mną. Z ogromną przyjemnością przekazuję moje ścięte włosy dla Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie, żeby służyły innym kobietom i dodawały im uroku w pięknych perukach, które powstają w ramach akcji „daj włos” - czytamy pod zdjęciem.

Do ich rąk musi dotrzeć warkocz o długości powyżej 25 cm, specjalnie i bezpiecznie zapakowany. Można go wysłać pocztą lub oddać osobiście. Każdy, kto oddaje włosy dla potrzebujących ich bardziej, otrzymuje też certyfikat.

Post piosenkarki wywołał ogromne poruszenie i cieszy się dużą popularnością, a niemal każdy komentarz był pochlebny.

Piękny gest, mam nadzieję że długowłose dziewczyny pójdą w Twoje ślady!

Ja wiosną oddałam swoje włosy, wspaniałe uczucie, kiedy można komuś pomóc.

 Jesteś bohaterką!

Myślałyście o tym, by wesprzeć osoby cierpiące na nowotwór w taki sposób? Aby wziąć udział w akcji wystarczy ściąć włosy, według instrukcji ścinania włosów na stronie i przesłać je razem z wypełnionym oświadczeniem na adres fundacji Rak’n’Roll: ul. Wiśniowa 59 lok. 6, 02-520 Warszawa, z dopiskiem „Daj Włos!”.

Pamiętacie Esmeraldę? Zobaczcie, jak teraz wygląda odtwórczyni roli pięknej niewidomej dziewczyny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.08.2017 12:20
Tak wspaniały gest, tylko najgorsze jest to, że ludzie potrzebujący tych włosów muszą za nie płacić, powinni dostać peruki za darmo!!!