Michał Dąbrówka, Natalia Kukulska fot. ONS

Natalia Kukulska zapracowana

Rozpoczyna promocję płyty wydanej z okazji 10. rocznicy ślubu. Potem wyjedzie z mężem i dziećmi na upragnione wakacje!
/ 09.06.2010 13:27
Michał Dąbrówka, Natalia Kukulska fot. ONS
Trzy dni ciężkiej pracy od rana do wieczora. Miejsca? M.in. Stadion Dziesięciolecia, kolejka WKD i ekskluzywny hotel. Tak wyglądało nagranie najnowszego klipu Natalii Kukulskiej (34), w którym wystąpiła razem z mężem Michałem Dąbrówką (38).

– Zobaczyłam swojego męża w nowej roli i po raz kolejny przekonałam się, że zawsze jest sobą – mówi „Party” wokalistka. Nagranie teledysku i promocja płyty „CoMix” zbiegły się z jeszcze jednym ważnym i bardzo stresującym dla piosenkarki wydarzeniem. W tym samym czasie tata Natalii, Jarosław Kukulski, przechodził w Norymberdze skomplikowaną operację udrożnienia aorty brzusznej. – Całe szczęście zabieg się udał. Tata wrócił już do domu i czuje się dobrze – zdradza nam Kukulska.

Teraz Natalię i Michała czeka długa trasa promująca nowy materiał. Ale pod koniec wakacji na pewno znajdą chwilę, by wyjechać z dziećmi, 10-letnim Jankiem i 5-letnią Anią, na wakacje. – Po tak wyczerpującym okresie na pewno przyda im się odpoczynek. Najlepiej w jakimś egzotycznym, pięknym miejscu – mówi menedżer artystki, Robert Kurpisz.

(MJB)

Zobaczcie, najnowszy klip Natalii i Michała promujący płytę "CoMix" >>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/12.06.2010 02:55
Ależ ona jest brzydka bleeeeee.
/12.06.2010 02:40
Ależ ona jest brzydka bleeeeee.