POLECAMY

Natalia Kukulska wróciła do pracy po... miesiącu od narodzin córki?!

Natalia Kukulska wróciła do pracy miesiąc po porodzie
Natalia Kukulska wróciła do pracy po... miesiącu od narodzin córki?! fot. Screen Instagram

Ile powinien trwać macierzyński? Wiele mam wie, że często opieka nad dzieckiem pochłania dużo energii i czasu. Zwłaszcza nad miesięczną kruszyną. Natalia Kukulska na początku stycznia urodziła córkę, Laurę. Zapowiadała szybki powrót do pracy, ale... aż tak? Wróciła na scenę miesiąc po porodzie!

Róża Jeżyna przyszła na świat. Gratulujemy dzielnej mamie!

Już 4 tygodnie po narodzinach Laury, Kukulska wrzuciła zdjęcie ze studia nagrań. Mała spała na jej rękach, wtulona w mamę, której plany krążą wokół trasy koncertowej oraz płyty. Natalia Kukulska wróciła do pracy miesiąc po porodzie - nie za wcześnie?

 

#priorytety #stereo #choćmonotematycznie #backtolive #minąłmiesiąc #love #music #pełnia

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Beyonce oznajmiła, że jest w drugiej ciąży! Zobacz zdjęcie, które stało się hitem internetu

Natalia Kukulska wróciła do pracy miesiąc po porodzie

Natalia Kukulska wróciła do pracy i dała już pierwszy koncert. Zgodnie z wcześniejszymi planami piosenkarka zaledwie 5 tygodni po porodzie wróciła do koncertowania. 12 lutego Natalia Kukulska wystąpiła w Starachowicach, a na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się krótkim nagraniem i zdjęciem z pierwszego koncertu po porodzie. W walentynki z kolei zagra w Bełchatowie.

Jak zapowiadała, tak zrobiła. To był krótki urlop macierzyński. Natalia Kukulska wróciła do pracy miesiąc po porodzie - nie sądzicie, że to trochę za wcześnie?

Sykut-Jeżyna: "jesteśmy w córce zakochani bez pamięci. Sami chcemy ją wychować!"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Kiedy ja urodziłam corkę 20 lat temu macierzyński trwał 3 miesiące, a ponieważ wpisywali go już trochę przed porodem, z dzieckiem spędzało się 2,5 miesiąca i trzeba było wracać do pracy. Nikt się nie zastanawiał czy to za wcześnie. Teraz kobiety mają wybór. I prawo do decyzji Pozdrwim panią Natalię i maluszka.