POLECAMY

Natalia Kukulska zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury! Z krótkimi włosami wygląda jak... Anna Jantar!

Piosenkarka zaskoczyła fanów zdjęciem z krótkimi włosami. Gwiazda po radykalnej metamorfozie bardzo przypomina swoją mamę Annę Jantar!
Marta Kosakowska / 3 miesiące temu

Do tej burza loków była jej znakiem rozpoznawczym. Natalia Kukulska – bo o niej mowa – zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widzimy ją z bardzo krótkimi włosami. Metamorfoza jest spektakularna! A do tego przywodzi na myśl… fryzurę, którą nosiła młoda Anna Jantar!

Natalia Kukulska z krótkimi włosami. Co za zmiana!

Natalia Kukulska to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych polskich gwiazd. Nie tylko ze względu na tworzoną przez siebie muzykę, ale również wizerunek. Jednym z jego elementów od dawna są długie, naturalnie kręcone włosy. Choć piosenkarka od czasu do czasu pozwala sobie na eksperymenty z fryzurą – a do robiąc sobie grzywkę, a to prostując włosy – to za każdym razem wraca do romantycznych loków.

Bujną czuprynę, podobnie jak talent muzyczny, Natalia Kukulska w dużej mierze odziedziczyła po swojej tragicznie zmarłej mamie, Annie Jantar. W nowej fryzurze wygląda kropka w kropkę jak swoja mama! Zobaczcie zdjęcie na następnej stronie.

Zobacz też:

5 powodów, dla których warto mieć krótkie włosy

Najładniejsze fryzury z krótkich włosów!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)