Narzeczony Sablewskiej zdradzał ją z Natalią Rybicką fot. ONS.pl

Narzeczony Sablewskiej ją zdradzał

A nie tak dawno oświadczał się jej na Empire State Building...
Edyta Liebert / 09.10.2015 09:18
Narzeczony Sablewskiej zdradzał ją z Natalią Rybicką fot. ONS.pl

To już definitywny koniec związku Sablewskiej i Mazolewskiego. Kilka tygodni temu stylistka usunęła byłego narzeczonego ze znajomych na Facebooku i zamieściła link do utworu Deep Purple - "The End". O co poszło? O zdradę!

Miał być ślub... Kto się spodziewał takiego obrotu sprawy po spektakularnych zaręczynach? Sablewska i Mazolewski wyglądali na zakochanych, ale najwyraźniej to były tylko złudzenia. Stylistka już nie opłakuje bylego narzeczonego, choć rozważała wybaczenie mu... zdrady! Czy to prawda, że narzeczony zdradzał Sablewska?

ONS.pl

Wojciech Mazoelwski zdradzał Sablewską!

Znajomi Mai twierdzą, że to jej ostateczna decyzja. Sablewska dowiedziała się, że Mazolewski zdradził ją z Natalią Rybicką, 29-letnią aktorką Teatru Studio. Kojarzycie ją na pewno z serialu Szpilki na Giewoncie" czy filmu "Żurek", który przyniósł jej uznanie. Maja Sablewska długo szukała odpowiedniego mężczyzny, pokładała duże nadzieje w  tym związku. Podobno nawet przepraszała go za nieskonsultowanie z nim rozbieranej sesji. W końcu uznała jednak, że po zdradzie narzeczonego nie byłaby w stanie ponownie mu zaufać.

Zobacz: