Największe zaskoczenia 2009

Polka matką dziecka hollywoodzkiego playboya! Różowa królowa popu w ramionach demonicznego króla metalu! Co jeszcze zaskoczyło nas w 2009 roku?

/ 05.01.2010 11:32 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Wszyscy pokochali Michaela Jacksona Ostatnimi czasy o Michaelu Jacksonie pisało się najczęściej jako o dziwaku i ekscentryku. Gdy jednak go zabrakło, nagle wszyscy docenili jego talent. Także i u nas! Od chwili jego śmierci nie ma dnia, aby któryś z jego hitów nie pojawił się w radiu, powtórnie wydane płyty biją rekordy popularności, a artyści na każdym koncercie składają mu hołdy.

Kasia Kwiatkowska: Michael był postacią tak nierealną, że wydawał się wieczny. Tak jak Myszka Miki i coca-cola. I nagle wykonał coś tak ludzkiego jak śmierć. Szok, jaki przeżyliśmy, spowodował, że w przyspieszonym tempie zdaliśmy sobie sprawę z tego, jaki był wielki i kogo straciliśmy. Sztuka wygrała z plotką!

Darek Krupa: Jackson powinien być wzorem dla każdego muzyka, bo udało mu się zrobić rewolucję w muzyce pop. Ciekawe jest to, że cały świat zna jego piosenki, a mało kto wie, jak piekielnie trudno je zaśpiewać. Wiem coś o tym, bo przygotowywałem piosenki Michaela na sylwestra Polsatu.