Najlepiej ubrane polskie gwiazdy

Mają klasę, smak i znają trendy. Dlatego Joanna Horodyńska KArolina Malinowska doceniły ich kreacje oraz konsekwencję w kreowaniu własnego stylu.

/ 09.10.2010 17:51 POWRÓT DO ARTYKUŁU

HIT ROKU

Alicja Bachleda-Curuś


Karolina Malinowska:Alicja nie jest już tylko Zosią z ekranizacji Wajdy, jest dojrzałą aktorką, matką i zjawiskową kobietą. Kiedy pojawiła się w tej sukni, wszystkim zaparło dech. To modowe wydarzenie roku nie potrzebuje specjalnej rekomendacji. Wszystko jak trzeba, proszę państwa, moda prosto z ekskluzywnego „Vogue” w polskim wydaniu. Gwiazda: Alicja Bachleda-Curuś w sukni Macieja Zienia. Owacje na stojąco proponuję i czekam na bis z zapartym tchem. J

Joanna Horodyńska: Alicja przypominała nam w tej kreacji pięknego łabędzia. Lekkość i zwiewność, stąpanie po tafli wody. Zresztą jej nie trzeba wiele, bo naturalność bije od niej z daleka. W wielkim świecie odnalazła siebie i nie upodobniła się do niektórych plastikowych gwiazd hollywoodzkich. Trudno chyba być naturalnym w zgiełku botoksowych uśmiechów i doczepianych loków. Jej się udało. Poza tym to nasza dziewczyna tam. Powinniśmy ją wspierać i życzyć kolejnych sukcesów. Niech mi ktoś źle o niej napisze… Oko wydłubię długopisem.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)