Najlepiej ubrane polskie gwiazdy

Mają klasę, smak i znają trendy. Dlatego Joanna Horodyńska KArolina Malinowska doceniły ich kreacje oraz konsekwencję w kreowaniu własnego stylu.

/ 09.10.2010 17:51 POWRÓT DO ARTYKUŁU

PARA

Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel


Karolina Malinowska: Katarzyna i Marcin świetnie się dobrali. Tworzą nie tylko szczęśliwą rodzinę, lecz także zgrany modowy duet. Ona długo poszukiwała własnego stylu, on musiał znaleźć się w nowej dla siebie roli i zmienić nieco wizerunek. Dla mnie metamorfoza obojga jest fantastyczna – uwielbiam patrzeć, kiedy kobieta rozkwita, a Kasia nigdy wcześniej nie wyglądała tak wspaniale jak teraz.

Joanna Horodyńska: Kasia wygląda wyjątkowo pięknie i tak się cieszę, że program, w którym robiono jej modową krzywdę,już się skończył. Teraz w końcu możemy ją podziwiać. Odważne, ale nie tandetne kolory, fasony odpowiednie do filigranowej figury… Mąż też odnalazł się przy żonie – postawił na klasykę i nie wydziwia, np. nosząc gacie z obniżonym krokiem. Jeszcze rok temu nie przyszłoby mi do głowy, że będziemy chwalić tę parę. Teraz zaczynam wierzyć, że dzięki miłości i rodzinnemu szczęściu można też… wyjść na modową prostą!