Camilla Parker fot. ONS.pl

Na co choruje żona księcia Karola - najważniejsze fakty

Księżna Kornwalii ma ponoć poważne problemy ze zdrowiem. Według doniesień gazety „Globe" jej stan jest ciężki. Na co choruje Camilla Parker Bowls?
/ 14.10.2017 12:21
Camilla Parker fot. ONS.pl

Według najnowszych doniesień gazety „Globe" druga żona księcia Karola jest ciężko chora, a jej dni są policzone. 

Poznaj 5 nieoczywistych faktów o ślubie Księżnej Diany

Na co choruje Camilla Parker Bowles?

Według gazety księżna Kornwalii ma rzekomo walczyć z rakiem wątroby, który jest spowodowany nadużywaniem alkoholu. Jakby tego było mało, tekst sugeruje, że 70-letniej Camilli od chwili diagnozy zostało jedynie 8 miesięcy życia. Czy to faktycznie prawda? 

Wszystko wskazuje na to, że szokujące doniesienia należy traktować z dystansem, a informacje o chorobie interpretować jako tzw. fake news. Warto tutaj zaznaczyć, że te sensacyjne fakty przeszły bez echa w Wielkiej Brytanii i zostały zignorowane przez rodzinę królewską. 

Ciekawostką jest, że „Globe” jakiś czas temu ogłosił, że księżna zmaga się z chorobą alkoholową, a brytyjski dwór chce po cichu wysłać ją na odwyk. Dlatego szokujące doniesienie o chorobie nowotworowej najprawdopodobniej są jedynie kontynuacją wcześniej rozpoczętego tematu. 

Camilla Parker Bowles jest drugą żoną księcia Karola. Brytyjski następca tronu ożenił się ponownie w 2005 roku. Dzięki wejściu do rodziny królewskiej Camilla otrzymała tytuł księżnej Kornwalii. 

Książę Karol żałował, że nie urodziła mu się córka? Te słowa złamały serce Diany...