Kibicki Godlewskie, pesymistyczne koszulki, Miss i przesądy Nawałki - mundialowe hity i kity!

Mundial to nie tylko mecze. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to ogromna machina popkulturowa, która będzie nakręcać życie nas wszystkich przez najbliższy miesiąc. Momentami może być naprawdę wesoło lub... żenująco.
Marta Kosakowska / 5 miesięcy temu

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji czas start! Mundial to poważna sprawa, wielki i sport, a do tego jeszcze większe pieniądze. Zanim jednak zaczniemy nerwowo zaciskać kciuki za biało-czerwonych, siarczyście kląć na sędziów i pośpiewywać pod nosem hymn mundialu, pozwólmy sobie na odrobinę dystansu.

Mundialowe hity i kity 2018

W internecie furorę robią siostry Godlewskie, które postanowiły zachęcić Polaków do kibicowania. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie „stylizacje” celebrytek. Nie mniejsze zdziwienie budzą również przesądy, od których ponoć nie stroni Adam Nawałka. Przedślubne zabobony to przy nich nic!

Anna Lewandowska z córką na trybunach Narodowego! Urocza Klara z szalikiem reprezentacji

W sieci nie brakuje też gorących komentarzy na temat pewnych koszulek, które popularna sieciówka wypuściła przed mundialem. Powód? Fatalistyczna wizja ich twórców...

Zobacz kilka zabawnych (lub żenujących) ciekawostek o mundialu na kolejnych stronach galerii!

Przeczytaj:
Co robiły, zanim wyszły za mąż za piłkarzy? Poznaj polskie WAG's tuż przed mundialem
Ania Lewandowska zaskoczyła swoich fanów! Wiedziałyście, że ma brata? I to jakiego – prawdziwe ciacho!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 miesięcy temu
Nam koszulki się nie podobają. A już szczególnie tej firmy, koszernych cwaniaczków szyjących to w Indiach przez ośmiolatków śpiących pod maszyną w nocy, zarabiających 8 dolców/mies.
/5 miesięcy temu
co macie do mundialowej piosenki Rosji? mi się podoba