Meghan Markle źle się czuje w royal family? „Widać było sztuczny uśmiech”

Od kilku miesięcy księżna Sussex stawia pierwsze kroki jako członkini brytyjskiej monarchii. Media nie przestają wytykać jej kolejnych wpadek. A co mówi mowa ciała Meghan?
/ 4 miesiące temu
Meghan Markle źle się czuje w royal family? „Widać było sztuczny uśmiech” fot. ONS

Po majowym ślubie z księciem Harrym, Meghan Markle jest na ustach wszystkich. Księżna Sussex, która wcześniej była wziętą amerykańską aktorką, jest obeznana za zainteresowaniem mediów. Aparaty i kamery teoretycznie zatem nie powinny jej stresować. A jednak! Eksperci od mowy ciała ocenili, co zachowanie Meghan Markle mówi o jej... relacji z rodziną królewską.

Co zdradza mowa ciała Meghan Markle?

W czasie pierwszych publicznych wyjść Meghan Markle już jako księżej Sussex dało się zauważyć, że świeżo upieczona żona księcia Harry'ego bywała zestresowana. Momentami szukała wsparcia w oczach męża. Zdarzało jej się zapominać o protokole. Szczególnie w obecności królowej Elżbiety II, której obecność może krępować. Media bezlitośnie wytykały księżnej Meghan każde najmniejsze zawahanie, każdy drobny błąd czy zignorowanie (świadome bądź nie) etykiety. Pojawiły się nawet głosy, że skrępowanie Meghan Markle może świadczyć o tym, że była aktorka nie najlepiej się czuje wśród członków rodziny królewskiej.

Wygląda na to, że to już przeszłość. Zachowanie księżnej Sussex zostało szczegółowo przeanalizowane przez ekspertów od mowy ciała. Specjaliści zauważyli, że w pierwszych miesiącach bycia księżną, Meghan Markle przeszła ogromną metamorfozę. Z dnia na dzień nabiera pewności siebie, a kolejne publiczne wystąpienia przychodzą jej z coraz większą naturalnością. Szczególnie kiedy obok niej jest wspierając mąż.

Książę Harry odtrącił dłoń Meghan Markle. Przypadek czy pierwszy kryzys?

W przeszłości widać było, że sztuczny uśmiech pojawiał się, gdy pojawiały się kamery, nie czuła się najlepiej w świetle reflektorów. Teraz, kiedy jest z Harrym jest bardziej zrelaksowana. Wie, że cała uwaga skupiona jest nie tylko na niej, lecz na ich dwójce, więc jest jej łatwiej być sobą
- skomentowała zachowanie Meghan Markle, Traci Brown.

Inna specjalistka zauważyła, że księżna Sussex jest coraz bardziej odprężona również w kontaktach z innymi członkami monarchii. Podkreśliła, że Meghan doskonale łączy gesty i zachowania, charakterystyczne dla Brytyjczyków z tymi z własnej kultury. Zwraca również uwagę na metamorfozę stylu, którą przeszła Meghan Markle. Księżna z dużą starannością wybiera kreacje, które spotykają się z aplauzem specjalistów od wizerunku.

Jej postawa dowodzi pewności siebie, a jej kontakt wzrokowy z innymi członkami rodziny królewskiej wskazuje na to, że jest ona na ich poziomie. Jej staranna elegancja sugeruje, że przyjmuje ona zarówno kulturę brytyjską, jak i swoją pozycję
- powiedziała Myka Meier.

Przed Meghan Markle z pewnością jeszcze sporo nauki. Jednak wszystko wskazuje na to, że nowa brytyjska księżna coraz lepiej sobie radzi, a z rodziną królewską łączą ją przyjazne relacje.

Źródło: Huffington Post

Przeczytaj:
To jest miłość! Wojciech Szczęsny wzruszająco o Marinie po narodzinach syna
Internauci porównali Małgorzatę Rozenek do Dody! Mistrzowska riposta Radka Majdana

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 miesiące temu
Chyba jednak przesada. Z pewnoscią jako aktorka patrzy na to jak na dostanie stałej roli, w dodatku za którą całkiem dobrze płacą. Po prostu gra swoją rolę w angielskim nudnawym filmie "M jak cos-tam". I na pewno będzie grała z charakterem.