POLECAMY

Zmiany w „M jak miłość”! Po długiej przerwie na plan wraca znana aktorka

To miła niespodzianka dla fanów serialu
/ 7 miesięcy temu
Zmiany w „M jak miłość”! Po długiej przerwie na plan wraca znana aktorka screen Instagram

Szykuje się wielki powrót w „M jak miłość”! Po czterech latach przerwy widzowie znów zobaczą w serialu… Monikę Krzywkowską. Jak donosi Fakt.pl aktorka ponownie wcieli się w postać Jolanty Kaczmarek.

Ten polski film nie miał głośnej premiery na miarę „Botoksu”, a widzowie są nim zachwyceni!

Kto nie pamięta – serialowa Jolanta Kaczmarek była seksowną prawniczka, kuzynką Adama Wernera, która zatrudniła Andrzeja Budzyńskiego i próbowała go uwieść. Budzyński miał wtedy żonę Martę, więc sytuacja była delikatnie mówiąc niezręczna.
Teraz okazuje się, że bohaterka grana przez Monikę Krzywkowską znów pojawi się w „M jak miłość”. Ciekawe, czy tym razem również postanowi namieszać w życiu Andrzeja.

Monika Krzywkowska o swoim powrocie do serialu

Aktorka w rozmowie z „Faktem” potwierdziła doniesienia – pojawi się w „M jak miłość”.
„To bardzo miłe zaskoczenie, że ten wątek jest jeszcze do wykorzystania. Jakiś czas temu produkcja serialu odezwała się do agencji, która się mną opiekuje i zapytano, czy mam czas, by wrócić na plan. Odpowiedziałam, że chętnie! Bardzo się cieszę, że wracam do ukochanego serialu Polaków” – powiedziała Faktowi Krzywkowska.

Z newsów o tej aktorce to nie wszystko. Monika Krzywkowska zdradziła też, że wystąpi w nowym sezonie „Drugiej szansy”.

Więcej newsów o gwiazdach:

Rafał Mroczek spełnił marzenie jednej ze swoich fanek – dziewczynki z zespołem Downa. Co zrobił?Jamie Dornan miał problem z rozbieranymi scenami w „Nowym obliczu Greya”. „Dakota mnie nauczyła, jak to robić”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 miesięcy temu
Z tego co pamietam to grala rowniez psychiatre do ktorego udala sie Marta gdy Lukasz wyjechal do Norberta na wakacje czy ferie
/7 miesięcy temu
Cieszę się, że producenci/scenarzyści MJM wrócili po rozum do głowy. Pamiętam, jak kilka lat temu szumnie ogłosili cztery nowe postacie, grane przez Żulewską, Matuszaka, Pieczyńską i właśnie Krzywkowską. Trzy pierwsze postacie miały normalne wątki, przez kilka tygodni. Pieczyńska gra cały czas. A Krzywkowska pojawiła się ledwo w 4-5 odcinkach i to w bardzo marginalnej roli, nie wiem dlaczego. Może mieli jakiś wątek z nią i Grabowskim zaplanowany, ale potem go usunęli. W każdym razie cieszę się, że wraca, bo to utalentowana, genialna aktorka. Będzie przeciwwagą dla drewnianego aktorstwa Kurdej Szatan, Roznerskiego, i tych wszystkich dziewczynek Roznerskiego (Iza, Anna, Jula) co jedna to gorsza...