Modne arystokratki

Obowiązuje je ścisła etykieta. Na bale, oficjalne wizyty i rodzinne uroczystości ubierają się według określonych reguł.
/ 16.04.2007 22:18
ary1.jpgObowiązuje je ścisła etykieta. Na bale, oficjalne wizyty i rodzinne uroczystości ubierają się według określonych reguł. Pięć księżniczek udowodniło jednak, że w gąszczu nakazów i zakazów można odnaleźć swój styl.
Victoria ze Szwecji
Następczyni szwedzkiego tronu jest jedną z najlepszych partii w Europie. Trzydziestoletnia Victoria znana jest z serdeczności i pięknego uśmiechu. Dodatkowo podkreśla swój życiowy optymizm ubraniami w żywych barwach.
Laetizia z Hiszpanii
Jej doskonała figura i wyczucie stylu stały się wizytówką Hiszpanii. Żona następcy tronu, księcia Felipe, to nowoczesna i elegancka kobieta, która nigdy nie popełniła modowego faux pas. Może dlatego, że wybiera bezpieczne fasony i sprawdzone kolory: beże, szarości, czerń i biel.Zara Philips z Anglii
Córka księżniczki Anny jest mistrzynią jazdy konnej. Jednak poza parkurem, na którym zawsze jest nienagannie ubrana, Zara Philips pozwala sobie na śmiałe eksperymenty z modą. Wzory, kolory, dekolty i śmiało odsłaniane nogi są znakiem rozpoznawczym tej ekstrawaganckiej księżniczki.Mary Donaldson z Danii
Australijska żona następcy tronu Danii księcia Frederika umie podkreślić atuty swojej figury. Drobna, szczupła, z wiotką talią wybiera zawsze stroje dopasowane.
Wkłada do nich nienaganne kapelusze, a wokół szyi owija paszminy.