Kaja Paschalska jako Beyonce fot. ONS.pl

Mirror o Kai Paschalskiej - polska Beyonce

Nazwali ją polską Beyonce! To pierwszy krok do zagranicznej kariery?
Edyta Liebert / 17.04.2015 16:06
Kaja Paschalska jako Beyonce fot. ONS.pl

Mamy na koncie kolejny sukces! A raczej ma go Kaja Paschalska, której występ w show "Twoja twarz brzmi znajomo" zwrócił uwagę zagranicznych mediów.

Dziennik Mirror określił Paschalską jako "polską seksowną Beyonce" i uznał Kaję za utalentowaną tancerkę oraz wybitną wokalistkę. Jak do tego doszło? Aktorka znana z roli w serialu "Klan" zgodziła się na udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" (gwiazdy wcielają się w muzyczne ikony), który nieustannie jest na fali i cieszy dużą popularnością widzów. W jednym z odcinków Kaja Paschalska zaprezentowała wykonanie utworu "Single Ladies" i od razu zachwyciła jury oraz publiczność. Łudzące podobieństwo, dobre wykonanie i znakomicie odtworzona choreografia nie umknęły brytyjskim mediom. Dziennik Mirror rozpływał się nad talentem 29-latki. Nic dziwnego, tak wyglądały przygotowania do występu, które aktorka wrzuciła na swój instagramowy profil:

Kaja Paschalska zrobi karierę?

Występ Kai Paschalskiej narobił sporo zamieszania i choć przeszedł do historii to twierdzimy, że jeszcze nie raz przeczytamy tak pozytywne komentarze na temat Paschalskiej w zagranicznej prasie.
Długonoga gwiazda kręciła biodrami jednocześnie pokazując swój potężny głos podczas seksownego występu.

 


Screen mirror.co.uk

Zobacz też: