POLECAMY

Michał Szpak... ponownie weźmie udział w programie typu talent show?! Wiemy, w jakim!

W 2011 Michał wziął udział w programie X-Factor i właśnie to stało się początkiem jego imponującej kariery.
Weronika Kwaśniak / 11 miesięcy temu
Michał Szpak... ponownie weźmie udział w programie typu talent show?! Wiemy, w jakim! fot. ONS.pl

Kariera Michała Szpaka rozpoczęła się wraz z występem w programie X-Factor, w którym w 2011 zajął drugie miejsce. Od tej pory z każdym rokiem nabiera ona tempa. W 2016, wykonując piosenkę "Color of Your Life", Szpak zajął wysokie, 8 miejsce w konkursie Eurowizji.

Historia lubi się powtarzać, więc już jesienią piosenkarz pojawi się ponownie w talent show.

Nie będzie to jednak X-Factor, a Michał Szpak nie będzie oczywiście uczestnikiem, walczącym o rozpoznawalność i o miejsce na polskiej scenie muzycznej - jego pozycja jest od dawna ugruntowana.

Przypomnij sobie, jak Szpak prezentował się w X-Factorze

Jak ustalił serwis Wirtualne Media, Szpak będzie nową gwiazdą, która wystąpi jako trener w popularnym programie "The Voice Of Poland".

Jesienią rozpocznie się już 8 edycja talent show, a piosenkarz wyłoni swoją drużynę podczas tzw. przesłuchań w ciemno. Castingi rozpoczną się w wakacje.

Na razie brak oficjalnej wiadomości na temat pozostałej trójki trenerów - Szpak jest pierwszym wokalistą, który podpisał kontrakt. W poprzednich edycjach tę funkcję pełnili m.in. Andrzej Piaseczny, Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska, Kayah, Patrycja Markowska, Edyta Górniak, Natalia Kukulska czy Maria Sadowska. Teraz do tego zaszczytnego grona dołączy Michał Szpak.

Czy to nie spełnienie marzeń piosenkarza, który swoją karierę zaczynał właśnie w talent show?

Jesteśmy pewnie, że wokalista świetnie sprawdzi się w nowej roli. Z pewnością pamięta własne doświadczenia z udziału w X-Factorze, dlatego będzie potrafił postawić się na miejscu uczestników The Voice.

Przypomnij sobie finał siódmej edycji The Voice of Poland

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)