Michał Szpak fot. ONS.pl

Michał Szpak w krótkich włosach

Lepiej czy gorzej?
Edyta Liebert / 15.01.2018 10:26
Michał Szpak fot. ONS.pl

To było niemałe zaskoczenie! Michał Szpak, znany z niecodziennego podejścia do stylu i kontrowersji, namieszał w internecie jednym zdjęciem: siebie, w krótkich włosach! Jak zareagowali fani na tę zmianę?

Michał Szpak w krótkich włosach

Szpak od najmłodszych lat przejawiał talenty artystyczne. Miał szczęście, że jego rodzina i bliscy akceptowali jego nieprzeciętne zainteresowania, ekstrawagancki ubiór, makijaż czy... długie włosy. To one stały się symbolem Michała, gdy ten po raz pierwszy wkroczył na scenę programu X Factor. Pierwsze, co rzuciło się w oczy, to jego wygląd. Ale potem wszyscy ze zdumieniem słuchali jego wokalu i tak już zostało - Szpak [rzez kilka lat zbudował grono wiernych fanów. Gdy zamieścił zdjęcie w krótkich włosach (sprzed lat), nie musiał długo czekać na reakcję. Internauci kochają zdjęcia z przeszłości i metamorfozy! Zobaczcie, jak Michał Szpak wyglądał w krótkich włosach:

Długich włosów zazdrości mu z pewnością spore grono kobiet i wiele fanów ma nadzieję, że Szpak nigdy nie zdecyduje się na krótką czuprynę. Kilka lat temu w wywiadzie dla Interia.pl wyznał:

Dla mnie dużą siłą są moje włosy. (...) To jest właśnie ta część mnie, która pokazuje moje dwie twarze. To, że mogę być tak naprawdę tym kim zechcę w danej chwili. One są takie... mistyczne.

W komentarzach pod fotografią fani przyrównali go do... elfa, a nawet Nicka Jonasa! Panie nie szczędzą mu komplementów słowami: „Słodziak byłeś i jesteś Michał” , „Uroczy od zawsze” oraz „Każda fryzura Ci pasuje, nawet ta na tym starym zdjęciu”.

Jaki jest wasze zdanie?

Więcej gwiazdorskich metamorfoz:

Liszowska nie jest już blondynką - zobacz jej reakcję na nowy kolor włosów
Seksownie czy zbyt chłopięco? Kate Hudson w męskiej fryzurze