POLECAMY

„Zmysły eksplodują”, „Aż mi się gorąco zrobiło”. Fanki oszalały na punkcie nowych zdjęć Michała Szpaka

Wokalista ostro podgrzał atmosferę na swoim Instagramie. Posypała się lawina naprawdę odważnych komentarzy
Małgorzata Germak / 8 miesięcy temu
„Zmysły eksplodują”, „Aż mi się gorąco zrobiło”. Fanki oszalały na punkcie nowych zdjęć Michała Szpaka fot. ONS.pl

On doskonale wie, czego pragną fanki! Michał Szpak lubi, gdy jest zamieszanie wokół jego osoby. I właśnie sam je wywołał! Wrzucił na Instagram nowe zmysłowe zdjęcia. Na reakcję fanek nie trzeba było czekać. W komentarzach szybko zrobiło się bardzo gorąco…

Michał Szpak w krótkich włosach! Reakcja fanów? Bezcenna

Michał Szpak - dwa zdjęcia i tyle emocji

„Wyglądasz obłędnie, nie mogę przestać się gapić”, „Teraz to przegiąłeś, przed snem takie foto…”, „Zmysły eksplodują”, „OMG! Aż mi się gorąco zrobiło”, „Mega sensualne”, „Wywołałeś masowe podniecenie, zadowolony? :-)”, „Kusi chłopak, jak tu spać” – fanki nie ograniczały się w wyznaniach pod nowymi zdjęciami Michała Szpaka. A co wy sądzicie? Na Was też działają?

 

#DPYH #michalszpak #passion #love #peace #emotions #longhair #man #hippie #boho #photooftheday

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

#poison #dirty #darkness

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Na ramieniu Michał ma napisane „DPYH”. To nawiązanie do tytułu singla artysty – „Don’t Poison Your Heart” – który zwiastuje nadejście nowej płyty. Na profilu artysty pojawiło się wiele głosów, że właśnie te zdjęcia byłyby idealne na okładkę albumu.
Kiedy spodziewać się nowego krążka? Oficjalnie nie znamy jeszcze szczegółów, ale mówi się, że album ma się ukazać na wiosnę.

Michał Szpak ma już na koncie debiutancką płytę – „Byle być sobą”. Ukazała się w listopadzie 2015 roku. Ciekawe, czym zaskoczy tym razem swoich fanów.

Więcej newsów o gwiazdach:

Lewandowski nie jest już blondynem! Jaki teraz ma kolor włosów? Co za metamorfoza! Anja Rubik radykalnie ścięła włosy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/8 miesięcy temu
Jak się czegoś nie rozumie i strach zastanowić się nad tym, to lepiej wyśmiać i zapomnieć, nie psuć sobie samopoczucia. Keep going. Sam zainteresowany, gdyby przeczytał, wiedziałby o co chodzi. Na szczęście nikt mu tego nie przekaże, w trosce o JEGO dobre samopoczucie.
/8 miesięcy temu
Świadoma - Kolejna nawiedzona wariatka !
/8 miesięcy temu
Dowiedz się, Michał, o co chodzi z Princem, którego fanem jesteś. Też się w to wplątał i przez to zginął. Bo mimo tego SYFU, w pewnym momencie ocknął się i postanowił być dobrym człowiekiem i czcić Dobro. Najwyraźniej nie wiesz o tym. O Michaelu Jacksonie też nie. O niczym nie masz bladego pojęcia. Jest mi dojmująco smutno. Nie dziwię się, że na Ciebie zapolowali, jesteś idealnym kąskiem dla NICH. Super-utalentowany i charyzmatyczny, do tego niezdecydowany moralnie, mimo że wrażliwy wewnętrznie. Diabelska super-okazja.
POKAŻ KOMENTARZE (1)