Metamorfozy polskich gwiazd w 2010 roku

W ubiegłym roku nasze rodzime gwiazdy nie bały się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Być może nie wszystkim wyszło to na dobre, niemniej jednak większość metamorfoz można uznać za bardzo udane.
/ 05.03.2008 05:22

W ubiegłym roku nasze rodzime gwiazdy nie bały się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Być może nie wszystkim wyszło to na dobre, niemniej jednak większość metamorfoz można uznać za bardzo udane.

Polskie gwiazdy dwoiły się i troiły, by zabłysnąć na pierwszych stronach polskich tabloidów. Używały do tego różnych sposobów, ale jak mówią - cel uświęca środki.

Do najbardziej spektakularnych przemian naszych gwiazd show biznesu możemy zaliczyć:

 

Anna Kalata

Bezprecedensowo nasz numer jeden! Przemiana byłej pani minister zszokowała całą Polskę. Jeszcze do niewdawana starsza kobieta w brzydkich okularach, niemodnej fryzurze - koczku, w nieudolnie dobranych garsonkach, z nadwagą. A teraz? Piękna, atrakcyjna, seksowna młoda kobieta! Zmiana wizerunku była tak ogromna, że nawet znajomi nie poznawali jej na ulicy. Gratulujemy Pani Anno!

Fot. niepelnospawni.pl, mwmedia

Fot. mwmedia

 

Dorota Zawadzka

Superniania zdecydowanie zasługuje na drugie miejsce na naszej liście. Pani psycholog wreszcie postanowiła uporać się ze zbędnymi kilogramami. A było ich sporo. Na dodatek próbowała ukryć je pod workowatymi ubraniami, co dawało bardzo marny efekt. Teraz Dorota Zawadzka chwali się swoja nową sylwetką w gustownie dobranych i bardzo kobiecych strojach.

Fot. mwmedia

 

Joanna Koroniewska

Kojarzona do tej pory z długimi kasztanowymi włosami zmieniła się wręcz nie do poznania, a to wszystko za sprawą nowej fryzury. W blond włosach wygląda bardzo seksownie i kobieco. To był doskonały pomysł, Pani Małgosiu.

Fot. mwmedia

 

Anna Guzik

Anna Guzik postanowiła wreszcie zmienić coś w swoim wyglądzie. Z grzywką, w mocno wyprostowanych i rozjaśnionych włosach wygląda świetnie. Pani Ania może również być dumna ze swojej odmienionej figury. Aktorka mocno wyszczuplała i coraz częściej pokazuje swojej atuty. Nam bardzo podoba się ten nowy, bardziej młodzieżowy styl.

Fot. mwmedia

 

Doda Dorota Rabczewska

Znana skandalistka po raz kolejny nas zaskoczyła. Tym razem pozytywnie. Piosenkarka przeistoczyła się z  plastikowej lalki niemal w damę. Porzuciła - chyba na zawsze - różowe stroje i białe kozaczki, i wybrala ubrania oraz dodatki od najlepszych projektantów. Chociaż jej styl nadal jest uznawany przez wielu za kiczowaty, to my jednak bijemy brawa.

Fot. mwmedia

 

Piotr Rubik

Piotr Rubik wreszcie postanowił przefarbować włosy na ciemny kolor. Czyżby kompozytor próbowal wrócić do swojego stylu z 2000 roku? Oby nie, chociaż być może lepsze to niż anielski wizerunek.

Fot. mwmedia

 

Jolanta Pieńkowska

Znana prezenterka TVN ewidentnie młodnieje. Ale w przeciwieństwie do innych młodniejących gwiazd, nowy wygląd zawdzięcza zmianie stylu. Do tej pory mogliśmy ją oglądać w poważnych strojach, z krótkimi włosami, które dodawały jej lat. Teraz pani Jolanta nieco zapuściła i rozjaśniła włosy oraz postawiła na mniej wyniosłe ubrania. Aż miło ją oglądać o poranku.

Fot. mwmedi

 

Janusz Palikot

Ugładzona fryzura, modne okulary - czyli zmiany, zmiany, zmiany. Tak wygląda nowy Palikot, ale czy metamorfoza zaszła również w zachowaniu i poglądach? Mówi, że tak. Nie używa wulgaryzmów, stał się łagodny, ale nadal niepojednawczy. Czy taka będzie nowa twarz Janusza Palikota? Nie wiemy, ale trzymamy kciuki za lepszą Polskę.

Fot. mwmedia

 

Kamila Łapicka

To chyba najbardziej kontrowersyjna przemiana ubiegłego roku. Młoda pani teatrolog z pięknego łabędzia przeistoczyła się w brzydkie kaczątko. A wszystko za sprawą włosów, a raczej ich braku. Pani Kamilo, być może zależało Pani na poprawie kondycji włosów, ale uważamy, że nie tędy droga...

Fot. mwmedia

 

Nelly Rokita

Wiemy doskonale, że pani poseł nie stroni od eksperymentów z fryzurami. Ale tym razem - naszym zdaniem - lekko przesadziła. Z brunetki przeistoczyła się w .. hmmm starą kobietę. Tak! Nelly Rokita osiwiała! Siwym i sterczącym włosom mówimy zdecydowanie NIE!

Fot. mwmedia

Pełni ciekawości i ekscytacji czekamy na to, co przyniesie nam nowy rok.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/14.01.2011 15:10
Guzikowa w nowej fryzurze na duuuuży plus
/07.01.2011 16:18
Ponoc superniania na dukanie sie tak odchudziła
/06.01.2011 20:47
kalata, guzik, pienkowska - to chyba najwieksze
POKAŻ KOMENTARZE (4)