Jak kiedyś wyglądała Wellman i Rusin? Co za metamorfozy! Zobacz, jak zmieniły się gwiazdy TVN

Kinga Rusin jak wino - z wiekiem tylko zyskuje. Podobnie Martyna Wojciechowska!
Edyta Liebert / 04.10.2017 09:42

W tym roku, a dokładnie 3 października, stacja TVN obchodziła jubileusz 20-lecia powstania stacji. Nadano wówczas program informacyjny o godzinie 19.30. Rozwinięcie skrótu TVN miało znaczyć "telewizja niezależna", „telewizja nowa” i miała na celu wykreować osobowości telewizyjne, za którymi będą podążać tłumy. Czy to się udało? Zobacz, gwiazdy, które słyną z długich lat pracy w stacji TVN. Jak się zmieniły?

Jedną z najdłużej pracujących w stacji TVN osób, jest Kinga Rusin. Pierwotnie pracowała w TVP i dołączyła do grona popularnych spikerów, takich jak Edyta Wojtczak, Jan Suzin, Krystyna Loska, Bogumiła Wander. 3 czerwca 1994, po roku znajomości, poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa, z którym wyjechała do USA. Do Polski wróciła w 1997 roku i została prowadzącą magazynu „Wizjer TVN”, a od 2005 roku prowadzi śniadaniówkę „Dzień dobry TVN”. Widzowie pokochali ją za miły głos, profesjonalizm i urodę - prawdę mówiąc, Kinga Rusin z wiekiem pięknieje, czego dowód znajdziecie w galerii.

Kinga Rusin nie chce farbować siwych włosów? Testuje absolutnie rewolucyjny środek na siwiznę

Martyna Wojciechowska, Magda Gessler i inne gwiazdy TVN

Długą drogę przebyła również Martyna Wojciechowska. Jako pełna motoryzacyjnego zapału zapragnęła prowadzić programy („Automaniak”) związane z tą dziedziną. Tak zaczynała, jako jedna z nielicznych kobiet, które znały auta od podszewki. Później została zaangażowana do głośnego reality show „Big Brother” - zyskała sławę, ale jak przyznała po latach, nie pasowała do otoczki programu. Błyszczące spodnie, ułożone włosy i ekstrawagancki makijaż - tak, takie zdjęcie Martyny Wojciechowskiej znajdziecie w naszej galerii.

Skoro moja stacja świętuje 20 lat, to postanowiłam trochę pogrzebać i przypomnieć sobie siebie sprzed wielu lat na antenie. Powiem tak - zdecydowanie wolę siebie teraz 🙃😄😁✌️ M. - napisała na swoim Instagramie dziennikarka.

Kto jeszcze przeszedł zdumiewającą metamorfozę? Magda Gessler, Anita Werner czy Dorota Gardias także wypłynęły na szerokie wody dzięki stacji. Jak wyglądały na początku swojej drogi? Zerknijcie do naszego zestawienia!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/05.10.2017 18:57
Rusin wygladala jak prosiak - widac ile zmienila w swoimwygladzie. Nos zoperowany, policzki wysadzone wypelniaczem,w szczeki botoks zeby wysmuklic twarz. Lepiej, ale nadal prosiak