Spektakularna metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Jak kiedyś wyglądała Perfekcyjna Pani Domu?

Małgorzata Rozenek na przestrzeni lat przeszła naprawdę spektakularną metamorfozę. Poznałabyś ją na tych zdjęciach?
/ 10.06.2020 13:05

Zanim Małgorzata Rozenek stała się gwiazdą TVN i zaistniała w polskim show-biznesie, była zwykłą studentką prawa i żoną aktora Jacka Rozenka. W 2012 roku pojawiła się w telewizji jako Perfekcyjna Pani Domu. Od tego momentu można obserwować, jak zmieniały się jej upodobania co do makijażu i fryzur oraz wyczucie stylu.

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek

Na początku na pewno nie bez znaczenia był sztab telewizyjnych stylistów i makijażystów, który się nią zajął. Jednak od rozwodu w 2013 roku, widać, że zaczęła większą uwagę zwracać na trendy i swój styl. Jak Małgorzata Rozenek wyglądała kiedyś i jak się zmieniała? Zobacz w naszej galerii!

Została jasną blondynką, zrezygnowała z pasemek i dziwnych upięć, zaczęła inaczej się ubierać. Z każdym rokiem jej metamorfoza szła w lepszym kierunku i dziś uchodzi z jedną z bardziej stylowych Polek.

Małgorzata Rozenek zawsze wygląda doskonale. Perfekcyjna Pani Domu jest mistrzynią w maskowaniu mankamentów sylwetki. Przed ciążą jej figura była nienaganna, ale gdy zaczęły się pojawiać pierwsze krągłości, Rozenek ukrywała je pod oversizowymi marynarkami tak sprytnie, że przez wiele miesięcy niczego nie domyślali się nawet najbardziej spostrzegawczy paparazzi.

To też może cię zainteresować:
Jak poznali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan?
Fani zarzucają Rozenek noszenie silikonowego brzucha
Jak Małgorzata Rozenek znosi ciążę? Ma dwa razy tyle energii