POLECAMY

Metamorfoza Ewy Drzyzgi

Ewa Drzyzga jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd show biznesu. Do niedawna chwalona była jedynie za swoją nieprzeciętną osobowość i charakter. Jej wygląd określano raczej jako „nie narzucający się” i nudny. Nosiła krótką fryzurę, okulary, preferowała ciemne stroje, które tuszowały jej zaokrąglone kształty. Obecnie Ewa wygląda zupełnie inaczej. Schudła, zapuściła włosy i diametralnie zmieniła styl ubierania. Zobaczcie jak przebiegała jej metamorfoza.

Ewa Drzyzga jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd show biznesu. Do niedawna chwalona była jedynie za swoją nieprzeciętną osobowość i charakter. Jej wygląd określano raczej jako „nie narzucający się” i nudny. Nosiła krótką fryzurę, okulary, preferowała ciemne stroje, które tuszowały jej zaokrąglone kształty. Obecnie Ewa wygląda zupełnie inaczej. Schudła, zapuściła włosy i diametralnie zmieniła styl ubierania. Zobaczcie jak przebiegała jej metamorfoza! (fot. MW Media)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
a moim zdaniem wygląda fantastycznie ! właśnie ta fryzura dodaje jej kobiecości , i uroku a w krótkiej wygląda na zmęczoną i starszą.. mimo wszystko kocham panią ewe w każdej odsłonie ;*
/6 lat temu
Pani Ewa absolutnie nie pasuje do tych długich włosów,wygląda koszmarnie jakby ze starej baby chciała być młodsza ale tylko z tyłu,natomiast krótka fryzura dodawała jej uroku i urody.niech obetnie te koszmarne długie w łosy bo nie mogę na nia patrzeć,zrobiła z siebie stara hipiske !!!!!!!