Met Gala 2015: Lopez, Kardashian i Beyonce niemal nago

Ich przezroczyste kreacje odkrywały więcej, niż można przypuszczać!
Edyta Liebert / 05.05.2015 06:00

4 maja odbyła się Gala Met, organizowana przez Metropolitan Museum of Art Costume Institute. Jest absolutnie najbardziej prestiżowym i spektakularnym wydarzeniem modowym w Nowym Jorku. Gromadzi ikony i gwiazdy świata show-biznesu i sztuki. Beyonce, Kim Kardashian oraz Jennifer Lopez wiedziały, jak skoncetrować na sobie uwagę!

Spektakularne kreacje to stały element modowego wydarzenia realizowanego na światową skalę. Tu można pozwolić sobie na wszystko: przezroczysta kreacja? Owszem, tak! Nawet... razy 3! Jennifer Lopez, Beyonce i Kim Kardashian zdecydowały się na ekstrawaganckie, półprzezroczyste suknie od największych projektantów. Wyglądały olśniewająco i zapierały dech w piersiach. Musicie to zobaczyć!

Zobacz także:

Tagi: MET Gala
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10.06.2016 14:34
Kiedy patrzę na te próżne kobiety, natychmiast przychodzą mnie namysl, glodujace dzieci. Jednak coś w tej pustej głowie trzeba mieć. Przecież większość przeciętnych kobiet, w takich ciuchach wyglądałaby podobnie a może nawet ładniej.
/08.05.2015 09:56
Niech sobie przyozdobią łona ,choć miliony pięknych nieznanych mediom kobiet ma je piękniejsze razem z całą swoją urodą. Te kobiety "pachną" tak samo jak inni, gdy się nie myją. Są przeciętne / Lopez sztuczne zęby, nos/ ,tylko pięknie zrobione. Obłuda i kłam tego świata dla bicia kasy.