Mąż Celine Dion walczy z rakiem

Piosenkarka karmi go i pielęgnuje. Jego stan jest ciężki.
Mąż Celine Dion walczy z rakiem fot. ONS.pl

Nie uszło pewnie waszej uwadze to, że od jakiegoś czasu piosenkarka nie występuje na scenie i nie koncertuje. Celine Dion zawiesiła karierę z powodu choroby męża, która jak donoszą media, z dnia na dzień postępuje.

Pół roku temu media obiegła informacja, że mąż Celine Dion, 73-letni Rene Angelil, walczy z rakiem. Choroba najpierw odebrała mu głos - nowotwór gardła atakował kolejne partie dróg oddechowych, mimo że natychmiastowo zadecydowano o jego usunięciu. Pierwszą operację Rene Angelil przeszedł w 1999 roku, ale wówczas udało się zwalczyć chorobę. Po 14 latach nastąpił jej nawrot - mąż piosenkarki w grudniu zeszłego roku poddał się kolejnej operacji wycięcia guza, jednakże lekarze nie dają mu zbyt dużych szans na przeżycie, również ze względu na wiek piosenkarza.

ONS.pl

W zdrowiu i w chorobie...

Stan męża Celine Dion pogarsza się z dnia na dzień. W ostatnim czasie artystka udzieliła wywiadu dla telewizji ABC News, w którym poinformowała wszystkich o przebiegu choroby i aktualnej kondycji męża. Piosenkarka wyznała ze łzami w oczach, że Rene Angelil nie jest w stanie sam jeść, jest kompletnie zależny od żony. To ona karmi go każdego dnia i samotnie wychowuje też 3 ich dzieci.
Pragnę poświęcić każdy gram mojej siły i energii na walkę o zdrowie męża. I aby tego dokonać, muszę poświęcić ten czas jemu i naszym dzieciom.
Celine Dion i Rene Angelil są małżeństwem z 21-letnim stażem. Od lat razem pracują, i choć dzieli ich znaczna różnica wieku (27 lat), w wielu środowiskach są uznawani za małżeństwo idealne. Szczera rozmowa o stanie zdrowia męża była dla Celine ogromnie wyczerpującym przeżyciem.

 

CLIP PREVIEW 2/3 {#CelineDion}

A video posted by Céline Dion (@celinediontribute) on

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)