Martyna z „Rolnik szuka żony” podsumowała emocjonalną reakcję Dawida. Czy żałuje swojego udziału w show?

Kandydatka Dawida w ostatnim odcinku obwieściła, że chce zrezygnować z pobytu na gospodarstwie rolnika. Czy żałuje, że w ogóle zgłosiła się do udziału w telewizyjnym show?
/ 20.11.2020 09:56

Bardzo emocjonalna reakcja Dawida w ostatnim odcinku programu „Rolnik szuka żony” pokazała, że rolnikowi zależało na obecności Martyny.

Uczestniczka ma za sobą 7-letni związek i mimo swojego młodego wieku poważnie podchodzi do życia. Marzy o założeniu rodziny, dlatego wizytówka Dawida skłoniła ją do tego, by napisać list. Czy dzisiaj tego żałuje?

Jak Martyna zareagowała na płacz Dawida?

Ostatni odcinek programu „Rolnik szuka żony” wzbudził ogromne emocje wśród widzów. Randka pary miała jednak smutny finał - dziewczyna oświadczyła, że nie ma ochoty na dalsze poznawanie rolnika. On starał się nakłonić ją do zmiany decyzji, jednak Martyna była stanowcza.

Internauci krytykowali zarówno samego Dawida, jak i Martynę, która ich zdaniem pozostała obojętna na rozpacz rolnika. Widzowie programu skrytykowali jednak także Telewizję Polską, która wyemitowała sceny, które ich zdaniem nie powinny zostać pokazane.

Czy Martyna żałuje udziału w programie?

Instagramowy profil uczestniczki obserwują tysiące osób. Internauci komentują metamorfozę Martyny z „Rolnik szuka żony”, doceniając zmiany, na jakie się zdecydowała.

Podczas jednego z Q&A na Instagramie odpowiedziała na pytania fanów programu o to, jak czuje się po emisji ostatniego odcinka. Lakonicznie stwierdziła, że „jest OK”. Zapytana o to, czy dziś podjęłaby taką samą decyzję jak kilka miesięcy temu i wzięła udział w programie, zdecydowanie zaprzeczyła.

Zapewniła także, że obecnie jest bardzo szczęśliwa, jednak nie zdradziła, czy pozostaje singielką.

Czytaj więcej o uczestnikach programu:
Magda z „Rolnik szuka żony” dostała najwięcej listów w historii programu. Mimo to nie udało się jej znaleźć miłości...
Brat Pawła z „Rolnik szuka żony” zrobił wrażenie na fankach programu. „Przystojny, a do tego wolny”
Małgosia z „Rolnik szuka żony” komentarzy dla mediów będzie udzielać odpłatnie. Ile chce za informacje?