Martyna Wojciechowska screen Facebook

Martyna Wojciechowska w T-shircie ratującym dzieci

Za całe 29,90 zł. Jest kilka wzorów!
Edyta Liebert / 29.06.2017 12:19
Martyna Wojciechowska screen Facebook

Martyna Wojciechowska włączyła się w kolejną akcję na rzecz ratowania dzieci. Ostatnio przyznała się, że przymierza się do adopcji. Dzieciom, którym nie może pomóc osobiście, pomaga na odległość. Chodzi o T-shirt.

Martyna Wojciechowska w T-shircie ratującym dzieci

Niby zwykły, biały podkoszulek, a ma dużą moc. Martyna Wojciechowska zachęca do wzięcia udziału w akcji wspierającej dzieci chore na raka. Dochód ze sprzedaży poszczególnych przedmiotów będzie przekazany na rzecz małych pacjentów Przylądka Nadziei.

Jak wyglądam w koszulce, z której cały dochód przeznaczamy na Małych Pacjentów Przylądek Nadziei? 😊 Zachęcam Was bardzo do zakupu dla siebie i swoich bliskich. Ja czuję się w niej jakoś tak... wyjątkowo 😀💛M.
#CoolHelp #BuyAndHelp

Możecie czuć się nieco oszukane, ale hołdujemy dobrym inicjatywom i mądrym trendom, z którymi moda często chodzi w parze. Koszulki są piękne, barwne i wyjątkowe - to, co znalazło się na obrazkach płynęło z serc i wyobraźni dzieci. T-shirty uszyto z najlepszej jakości ekologicznej bawełny, niezwykle trwałej i przyjaznej dla skóry. Gwarantujemy, że ich noszenie da wam dużo satysfakcji. T-shirty z obrazkami w żywych kolorach możecie kupić je tutaj: http://sklep.przyladeknadziei.pl/.

Martyna Wojciechowska swoje doświadczenia wypisała na... ciele. Co oznaczają jej tatuaże?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/30.06.2017 08:20
Brawo Pani MArtyno!