Martyna Wojciechowska screen Instagram

Martyna Wojciechowska - choroba

Czyżby podróżniczka za nic miała sobie zdanie specjalistów?
Małgorzata Czyż / 11.09.2017 13:11
Martyna Wojciechowska screen Instagram
Martyna Wojciechowska kocha podróże i ekstremalny styl życia. Zwiedziła już chyba cały świat. I chociaż życie jej nie rozpieszcza (niedawno umarł ojciec jej córki), to dziennikarka nie daje za wygraną.
W jednym z wywiadów dla VIVY! powiedziała:

Większość z nas może zdobywać góry. Ja jestem tego dowodem: dwa razy złamany kręgosłup, chemioterapia, dwie ciężkie operacje, astma, niewydolność żylna. Wydawałoby się, że jestem wrakiem człowieka. Nie wiem, czy to za sprawą treningu, czy wyjątkowo silnej psychiki, ale czasami wydaje mi się, że góry nie tylko udaje mi się zdobywać, ale też je przenosić.

 

Lekarze nie pozwalają Wojciechowskiej podróżować?

Lekarze jednak nie mają wątpliwości. Odradzają Wojciechowskiej częste podróże i zachęcają do nieco bardziej spokojnego stylu życia. To jednak chyba trochę niezgodne z naturą Martyny, która kocha poznawać świat. Co na to celebrytka? W rozmowie z Faktem bardzo dosadnie potwierdziła, że pasje jest dla niej ważniejsza. Ważniejsza niż jej zdroriwe?

Zdaniem lekarzy powinnam się oszczędzać i prowadzić regularny tryb życia. Nie podróżować, nie zmieniać stref czasowych i tak dalej. Świat jest zbyt fascynujący, by siedzieć w miejscu, dlatego wyruszyłam dalej nagrywać program "Kobieta na krańcu świata". Ze względu na mój obojczyk chłopaki nie pozwalają mi niczego dźwigać. Bardzo o mnie dbają!
- Martyna WojciechowskaCo nowego w kolejnym sezonie "Kobiety na krańcu świata"? Zdradza Martyna Wojciechowska

Wojciechowska sadzi drzewa!

Zobacz zdjęcie Martyny Wojciechowskiej sprzed 20 lat!