Marta Wierzbicka w okularach retro vintage fot. ONS.pl

Marta Wierzbicka okulary hipster

"Mam taki ogrom pracy, że nie mam czasu na bywanie".
Edyta Liebert / 30.09.2016 14:46
Marta Wierzbicka w okularach retro vintage fot. ONS.pl

Ostatnio było głośno o Marcie Wierzbickiej z powodu doniesień o jej rzekomych problemach finansowych. Aktorka zdementowała te plotki w specyficzny sposób: pojawiając się na dwóch imprezach pod rząd.

Młoda aktorka wielokrotnie zaznaczała, że nie chce być Olą z "Na Wspólnej", tylko po prostu Martą Wierzbicką. Około 2 lata temu jej wizyta w programie Kuby Wojewódzkiego poskutkowała falą komentarzy na temat biustu Wierzbickiej, z którego rozmiaru aktorka jest bardzo niezadowolona. Trzeba przyznać, że 24-latka wyrosła na prawdziwą seksbombę.

ONS.pl

Wierzbicka nie narzeka na brak pracy?

Aktorka potrafi zarabiać na swojej popularności: założyła blog (co prawda od dawna go nie aktualizuje), wyspuje gościennie w programach kulinarnych. Była także twarzą marki bieźniarskiej Dalia, jednakże z racji umiarkowanych kontrowersji, jakich była tematem, konktrakt uległ rozwiązaniu. Pojawiły się plotki o jej trudnej sytuacji finansowej. Postanowiła je zdementować udzielając wywiadu i podkreślając, że ma bardzo dużo na głowie, i nie chodzi tu o granie w "Na Wspólnej", lecz oddawanie się występom na deskach Teatru Capitol.

Gram w spektaklu, który został okrzyknięty najlepszą komedią minionego roku - "Kiedy kota nie ma" w Teatrze Capitol. Zagraliśmy ponad sto pięćdziesiąt spektakli, głównie wyjazdowych. W marcu tyle razy wystawialiśmy tę sztukę, że w sumie tylko cztery razy spałam w domu. (...) Szczerze powiem, że ledwo udało mi się dzisiaj dotrzeć na czas na nasze spotkanie, a za chwilę muszę uciekać i załatwiać kolejne sprawy.

W międzyczasie Marta Wierzbicka powróciła już do blogowej działalności i regularnie wrzuca też zdjęcia na swój profil na Instagramie. Kilka dni temu zamieściła fotkę w nowych okularach w stylu rerto. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze, że Wierzbicka przypomina... Radzimira Dębskiego!
 

 

#przyszlakryskanamatyska #trzebanosic #cozrobic #trochesiekrzywie #notrudno

A photo posted by Marta Wierzbicka (@mtttttm) on

 

Zobacz: