Mark Wahlberg fot. ONS

Mark Wahlberg: stanie na ślubnym kobiercu

Aktor dojrzał do decyzji o ślubie ze swoją długoletnią partnerką Rheą Durham, dopiero gdy dowiedział się, że po raz trzeci zostanie ojcem.
/ 12.06.2008 10:35
Mark Wahlberg fot. ONS
Mark Whalberg na premierze swojego nowego filmu nazwał swoją dziewczynę (i matkę trójki dzieci) "przyszłą żoną". Dziennikarze od razu zaczęli spekulować, czy Mark weźmie w końcu ślub. Z modelką Rheą Durham związany jest od lat, razem mają 4 letnią córkę Elle i 2 letniego syna Michaela.

Aktor nie oświadczył się oficjalnie, ale opowiadając prasie, o tym jak ostatnio obchodził swoje 37 urodziny mówił: "Spędziłem wspaniały dzień ze swoimi dziećmi i z moją przyszłą żoną".

Whalberg uchodzi za wzorowego tatusia, gdy parę dni temu okazało się, że Rhea jest w ciąży powiedział: "Znowu dostałem dar od losu, dzieci sprawiają, że mam w życiu cel. To wspaniałe mieć dom pełen życia. Oczywiście to bywa męczące, szczególnie gdy budzą cię o piątej rano, ale mamy też razem mnóstwo radości", zaś zapytany czy na trójce potomstwa się skończy aktor żartował: "Jeśli będą grzeczne, to mogę mieć całą gromadkę, jeśli nie, to zostaniemy przy trójce".