Marina Łuczenko screen Instagram

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostaną rodzicami! Szczegóły!

Artystka zapowiedziała, że zamierza urodzić w Polsce.
/ 26.03.2018 11:50
Marina Łuczenko screen Instagram

Marina w wielu wywiadach mówiła, że na pewno przyjdzie moment, kiedy z Wojciechem Szczęsnym zdecydują się na dziecko. O rzekomej ciąży wokalistki można było przeczytać w mediach już pod koniec zeszłego roku. Jeden z dzienników ogłosił w grudniu, że Marina i jej mąż Wojtek spodziewają się dziecka. Agent artystki zaprzeczył wtedy tym doniesieniom. Teraz jednak okazuje się, że Marina i Wojciech Szczęśni zostaną rodzicami.

Znana prezenterka telewizyjna jest w ciąży! Kim jest ojciec?

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży

Magazyn „Party” donosi, że Marina jest w szóstym miesiącu ciąży, ale zależy jej, żeby wiedziało o tym jak najmniej osób. Wokalistka mieszka ze swoim mężem piłkarzem we Włoszech, ale zdecydowała, że nie chce tam rodzić dziecka. Według „Party” Marina wybrała lubianą przez gwiazdy, prywatną klinikę w Warszawie.


screen Instagram: @marina_official

Marina i Wojtek  poznali się w 2013 roku. Na początku podobno Marina wcale nie była zainteresowana piłkarzem. Ale on nie dawał za wygraną. I jak to się skończyło? Wielką miłością, małżeństwem, a niedługo powiększeniem rodziny :-)

Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Czytaj też:

Piotr Żyła w wywiadzie podsumował rozstanie z żoną: „Ten okres mam już za sobą”Wyciekł film z nagą Meghan Markle! Co na to rodzina królewska?