Marina i Szzczęsny po ślubie fot. ONS.pl

Chciała pokazać nową fryzurę, pokazała... obrączkę?!

Marina i Szczęsny już po ślubie?
Edyta Liebert / 14.12.2015 09:04
Marina i Szzczęsny po ślubie fot. ONS.pl

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny już po ślubie? Wygląda na to, że tak! Marina chciała pochwalić się nową fryzurą na Instagramie, ale fani dostrzegli obrączkę na jej palcu!

Marina i Szczęsny są już małżeństwem?

Oczywiście te doniesienia nie są potwierdzone w 100 procentach, ale doświadczenie w przypadku Mariny i Szczęsnego nauczyło nas,  że ta para nigdy nie komunikuje wprost nowinek na swój temat. Pamiętacie tę małą "aferę" z pierścionkiem zaręczynowym Mariny? Piosenkarka była niemalże wściekła, że do sieci wyciekło zdjęcie, na którym jasno i wyraźnie jej znajoma zdradza, że Łuczenko i Szczęsny się zaręczyli. Z tym, że to nie wina mediów, że są spostrzegawczy, a kwestia Mariny, że jej znajomi nie potrafią nie cieszyć się publicznie jej szczęściem.

Marina i Szczęsny są po ślubie

Marina dość sporadycznie wrzuca zdjęcia i filmiki na swój profil na Instagramie. Śliczna piosenkarka zapragnęła podzielić się fanom swoją nową fryzurą. Robiąc sobie selfie w lustrze, aparat uchwycił... obrączkę na jej palcu. Nie nowy kolor i cięcie stały się przedmiotem dyskusji, a ślub pary, który być może już się odbył. Póki co, ze strony Mariny nie padła żadna odpowiedź!

Swoją drogą... co myślicie o jej nowej fryzurze?

 

I co myślicie? Krócej ... Jaśniej! Czekam na Wasze opinie🙊👸🏼

Film zamieszczony przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.12.2015 20:04
a kogo ta utrzymanka obchodzi?