Marina i Mrozu są parą

Marina się zakochała! Wybrankiem jej serca jest Łukasz „Mrozu” Mrozowski, 24-letni raper, znany m.in. z hitu „Miliony monet”.

Marina się zakochała! Wybrankiem jej serca jest Łukasz „Mrozu” Mrozowski, 24-letni raper, znany m.in. z hitu „Miliony monet”.

Młodziutka piosenkarka długo nie chciała przyznać się do tego, co tak naprawdę łączy ją z Mrozem. Jak się jednak okazuje, wspólna praca zbliżyła ich na tyle, że zostali parą. Na dowód tego, że dobrze czują się zarówno na co dzień jak i w studio, nagrali razem utwór. Piosenka niebawem znajdzie się na jej najnowszej płycie.

Marina o swoich życiowych planach, jak na współczesną nastolatkę przystało, poinformowała na portalu społecznościowym. Zmiana statusu z „wolna” na „w związku” wywołał szereg spekulacji wśród fanów, tym bardziej, że dziewczyna jeszcze do niedawna spotykała się z Wojtkiem Łozowskim z grupy Afromental.

Jak się okazuje związek Łuczenko z Mrozowskim trwa już od dłuższego czasu, ale oficjalna informacja potwierdzająca to uczucie padła z ich ust dopiero podczas Bydgoszcz Hit Festiwal, na którym oczywiście nie szczędzili sobie czułości.

fot.mwmedia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/8 lat temu
POMYŁKA. Portal we-dwoje bardzo się pomylił! POWINNO BYĆ : Wybrankiem jej serca jest Łukasz „Mrozu” Mróz. Mrozu nie jest RAPEREM!!!
/8 lat temu
kurde, marina chodzi z takim oszołomem ?! ;/ kur.wa co to się porobiło ;/ do du.py !
/8 lat temu
On PiękNy,Ona Piękna .. Wygladem Pasują do Siebie ale charakterkiem to nie wiem bo ich nie znam ,.
POKAŻ KOMENTARZE (4)