Marek Włodarczyk oświadczył się o 36 lat młodszej aktorce

Powiedziała „tak”.
Marek Włodarczyk oświadczył się o 36 lat młodszej aktorce fot. kolaż polkipl

Marka Włodarczyka znamy głównie z ról serialowych. Z pewnością kojarzycie postać policjanta w „Kryminalnych” czy tatę Uli-Brzyduli. Marek Włodarczyk właśnie się zaręczył.

Marek Włodarczyk zaręczony

Aktor najwyraźniej wierzy, że to trzech razy sztuka. 63-latek oświadczył się swojej ukochanej, Sandrze Kościelniak, początkującej aktorce, po kilku latach związku. Przyszła żona pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym na Instagramie:

 

#ring#ringgirl#wroclove#wroclove#2017#skytower#girl#polishgirl#rose#town#night#goodnight#goodday#day#good#flowers#wroclaw

Post udostępniony przez Sandra Kościelniak (@sandra_koscielniak)

Kim jest wybranka Marka Włodarczyka?

Wybranką aktora jest 27-letnią studentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Ta różnica wieku, doświadczeń życiowych sprawia, że zaręczyny są nieco kontrowersyjne i uszyte na miarę newsów zza Oceanu, Jaskrawym przykładem związku, w którym jest tak duża różnica wieku, jest małżeństwo Antoniny Turnau i Marka Kondrata.

Włodarczyk ma na koncie dwa małżeństwa. Przez lata mieszkał z rodziną w Hamburgu. Przynajmniej dwa razy do roku przyjeżdżał do Łodzi, gdzie odwiedzał matkę i siostrę. W 2005 roku jego rodzina tymczasowo przeprowadziła się z Niemiec do Polski. Jego synowie - Vincent i Simon - chodzili do niemieckiej szkoły w Warszawie. W 2007 roku wrócili na stałe do Niemiec, a aktor znów zaczął kursować między Hamburgiem a Warszawą. Parze się nie poszczęściło, bo zdecydowali o separacji. 25 grudnia 2015 roku Karen Friesicke popełniła samobójstwo z powodu depresji.

5 zgubnych nawyków, którymi karmi się depresja

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
Ich sprawa, ale mądre to nie jest. Za 10 lat kopnie dziadka w doopsko i znajdzie sobie młodszego.
/rok temu
O widzę, że dziadka już wybrała, to może chce jeszcze babci mam tyle samo lat.
/rok temu
przecież to dzieciak do pana MARKA....CZY TA DZIEWCZYNA NIE MOŻE ZNALEŻC SOBIE RÓWNOLATKA???WIDOCZNIE NIE MA SZANS..!!!!! COS NIE TAK....PRZECIEZ ONI WYGLADAJA JAK WNUCZKA I DZIADEK....
POKAŻ KOMENTARZE (3)