Marek Włodarczyk oświadczył się 27-latce fot. kolaż polkipl

Marek Włodarczyk oświadczył się o 36 lat młodszej aktorce

Powiedziała „tak”.
Edyta Liebert / 30.11.2017 11:33
Marek Włodarczyk oświadczył się 27-latce fot. kolaż polkipl

Marka Włodarczyka znamy głównie z ról serialowych. Z pewnością kojarzycie postać policjanta w „Kryminalnych” czy tatę Uli-Brzyduli. Marek Włodarczyk właśnie się zaręczył.

Marek Włodarczyk zaręczony

Aktor najwyraźniej wierzy, że to trzech razy sztuka. 63-latek oświadczył się swojej ukochanej, Sandrze Kościelniak, początkującej aktorce, po kilku latach związku. Przyszła żona pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym na Instagramie:

 

#ring#ringgirl#wroclove#wroclove#2017#skytower#girl#polishgirl#rose#town#night#goodnight#goodday#day#good#flowers#wroclaw

Post udostępniony przez Sandra Kościelniak (@sandra_koscielniak)

Kim jest wybranka Marka Włodarczyka?

Wybranką aktora jest 27-letnią studentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Ta różnica wieku, doświadczeń życiowych sprawia, że zaręczyny są nieco kontrowersyjne i uszyte na miarę newsów zza Oceanu, Jaskrawym przykładem związku, w którym jest tak duża różnica wieku, jest małżeństwo Antoniny Turnau i Marka Kondrata.

Włodarczyk ma na koncie dwa małżeństwa. Przez lata mieszkał z rodziną w Hamburgu. Przynajmniej dwa razy do roku przyjeżdżał do Łodzi, gdzie odwiedzał matkę i siostrę. W 2005 roku jego rodzina tymczasowo przeprowadziła się z Niemiec do Polski. Jego synowie - Vincent i Simon - chodzili do niemieckiej szkoły w Warszawie. W 2007 roku wrócili na stałe do Niemiec, a aktor znów zaczął kursować między Hamburgiem a Warszawą. Parze się nie poszczęściło, bo zdecydowali o separacji. 25 grudnia 2015 roku Karen Friesicke popełniła samobójstwo z powodu depresji.

5 zgubnych nawyków, którymi karmi się depresja