Marek Kondrat bierze ślub fot. ONS.pl

Marek Kondrat bierze ślub z Antoniną Turnau

Ceremonia ma być bardzo prywatna. Czy pojawi się na niej Grzegorz Turnau?
Edyta Liebert / 18.09.2015 12:49
Marek Kondrat bierze ślub fot. ONS.pl

3 lata temu w mediach huczało od potencjalnego romansu Marka Kondrata i Antoniny Turnau. Wówczas para ucinała plotki na temat romansu, ale jak okazuje... 19 września Kondrati Turnau biorą ślub!

Nie byłoby to aż taką sensacją, gdyby nie fakt, że córka Grzegorza Turnau jest młodsza od swojego ukochanego o prawie 40 lat. Duża różnica wieku nie sprzyja rozwojowi związku. Zaledwie 25-letnia Antonina zdecydowała się wyjść za mąż za rozwodnika, którego dzieci są starsze od jego wybranki. Dziwne, prawda? 2 lata temu paparazzi przyłapało ich na randkach...

Marek Konrad i Antonina Turnau
Party

Marek Kondrat bierze ślub z Antoniną Turnau

Oliwy do ognia dolewa również informacja, że Marek Kondrat był swego czasu w stałej, przyjacielskiej relacji z Grzegorzem Turnau. Jednak między Antoniną a aktorem zaiskrzyło podczas nagrań do programu telewizyjnego "Wszystko o kulturze". Jedna rozmowa sprawiła, że od razu zdecydowali się na więcej spotkań. Antonina jest także PR managerem w należącej do aktora firmie Kondrat Wina Wybrane. Córka Grzegorza Turnau ukończyła polonistykę na krakowskim Uniwersytecie, ale dość często pojawiała się w Warszawie.

Z kościoła do restauracji jest ok. 15 minut jazdy autem. Na weselu pojawią się najbliżsi i przyjaciele, ceremonia będzie miała charakter mocno prywatny.

Ślub Kondrata i Turnau ma się odbyć 19 września, a skromne przyjęcie weselne jest zaplanowane w retauracji aktora i konserea win. Czy jest możliwe, by ten związek był trwały? Przypominamy, że rodzice Antoniny byli przeciwni temu związkowi. Nic dziwnego, wiek Antoniny wskazywałby na to, że powinna rozglądać się za mężczyznami w swoim wieku...
AKPA

Zobacz: