POLECAMY

Marcin Dorociński zagra w najnowszej części „Pitbulla"!

Aktor zamieścił na swoim profilu zdjęcie scenariusza, które ujawnia tytuł nowego „Pitbulla".
Małgorzata Machnicka / 11 miesięcy temu
Marcin Dorociński zagra w najnowszej części „Pitbulla"! fot. ONS.pl

Marcin Dorociński powraca do serii po ponad 10-letniej przerwie. Aktor w filmie z 2005 roku wcielił się w „Despero". Zdradził, że tytuł najnowszej części to "Ostatni pies".

Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna...


Oprócz Dorocińskiego w obsadzie znaleźli się: Adam Woronowicz, Krzysztof Materna, Doda Rabczewska, Marian Dziędziel, Cezary Pazura, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna i Rafał Mohr.

Kim jest nowa dziewczyna Tomasza Karolaka?


Przypomnijmy, że film wyreżyseruje Władysław Pasikowski. Patryk Vega w lutym bieżącego roku zrezygnował z nakręcenia kolejnej części. Podobno, próbowano mu narzucić pomysł obsadowy niezgodny z jego poczuciem poziomu artystycznego. Wraz z decyzją Vegi z zagrania w kolejnym Pitbullu zrezygnował też Piotr Stramowski.

Powrót Dorocińskiego dobrze wróży. My nie możemy się doczekać aż film trafi do kin!

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)