Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski fot. ONS.pl

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą

Jak długo się spotykają?
Małgorzata Machnicka / 08.06.2017 13:47
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski fot. ONS.pl

Wygląda na to, że Marcelina Zawadzka nie jest już singielką. Miss pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie, na którym widać także jej ukochanego. Co prawda mężczyzna siedzi tyłem, ale podobne zdjęcie trafiło też na profil... Mikołaja Roznerskiego!

Miss Polonia 2011 do tej pory nie miała szczęścia w miłości. 6 lat temu rozstała się z kierowcą rajdowym Jakubem Przygońskim. Od tego czasu była sama.

Znamy płeć i imię dziecka Natalii Siwiec!

Mikołaj, w przeciwieństwie do Marceliny, ma na koncie kilka głośnych związków. Ostatnio był związany z Olgą Bołądź, dla której porzucił Martę Juras, matkę swojego syna. W międzyczasie plotkowano, że spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś, którą zauroczył się z kolei na planie filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Rihanna bardzo przytyła. Jest na coś chora?


Podobno Marcelina i Mikołaj spotykają się już od kilku miesięcy, ale żadne z nich nie chciało wywoływać plotek, pokazując się razem na imprezie. Para zna się od kilku lat, ale dopiero niedawno między nimi zaiskrzyło. Jak donoszą źródła, bardzo dużo pracują, ale każdą wolną chwilę spędzają razem.

Myślicie, że będzie to coś poważnego?

 

👫

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

👫

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)