Małgorzata Socha fot. ONS.pl

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu! Jak wygląda?

Aktorka podzieliła się swoim zdjęciem w naturalnej odsłonie – bez podkładu, korektora, pudru czy pomalowanych rzęs. Jak wygląda?
/ 21.12.2018 09:37
Małgorzata Socha fot. ONS.pl

Kiedy nie błyszczy na czerwonym dywanie albo ważnej premierze, nie ma potrzeby stylizować się od stóp do głów. Małgorzata Socha na co dzień często pozwala sobie na luz i bycie sobą. Tym razem kobiety doceniły ją za odwagę pokazania się bez grama makijażu i promowanie naturalności. Zdjęcie aktorki wywołało poruszenie!

Takie zdjęcie to rzadkość! Małgorzata Socha pokazała córki. To już duże dziewczynki!

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” w przedświątecznym zamieszaniu postanowiła na chwilę zwolnić. Ma już przygotowaną choinkę, zaczęła też pakować prezenty, więc w końcu znalazła i czas na zrobienie czegoś dla siebie. Małgorzata Socha wybrała się na chwilę relaksu do kosmetyczki.

„Uffff w tym świątecznym amoku udało mi się znaleźć czas dla siebie” – napisała pod zdjęciem. Aktorka była na zabiegu kosmetycznym na twarz. W związku z tym na zdjęciu widać, że nie ma na sobie grama makijażu.

– Ślicznie, wcale nie widać przedświątecznego amoku po pani.
– Taka naturalna, samo piękno!
 – Uwielbiam to, że promuje pani naturalność
– pisały kobiety pod zdjęciem.

Inne internautki zauważyły z kolei inny aspekt.
„Nikt na polskiej scenie nie ma takiej odwagi jak ty. Brawo za bycie sobą” – napisała jedna. „Jedyna buźka w tv, która pokazuje się bez makijażu. Wzór do naśladowania.” – napisała inna.

Socha jeszcze na koniec zagaiła swoje obserwujące. „Dziewczyny!!! A Wy kiedy ostatnio zrobiłyście coś dla siebie?” – pyta dalej w poście. To też spotkało się z dużym odzewem. Matki zaczęły nawzajem wymieniać się ciepłymi słowami.
Atmosfera świąt działa!

Więcej newsów o gwiazdach:„Kevin sam w domu” powraca! Jak wypadł Macaulay Culkin po 28 latach?Zrujnowały atmosferę świąt!”. Siostry Godlewskie znów na wizji. Przesadziły?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)