Malgorzata Socha fot. ONS.pl

Małgorzata Socha: "Nigdy nie uważałam siebie za piękność"

Co myśli na swój temat?
Edyta Liebert / 17.12.2015 06:14
Malgorzata Socha fot. ONS.pl

Małgorzata Socha to aktorka należąca do ścisłej czołowki polskich gwiazd. Zjawiskowa, utalentowana, lubiana. Czy uważa się za piękność?

Aktorka w wywiadzie dla "Vivy" wyznała, że nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. W jej zawód wpisane są metamorfozy, niekoniecznie na korzyść. Ma dystans do siebie i wcale nie uważa się za piękność. Potrafi raz być seksowna i kobieca, a raz... przeobrazić się w klauna!

Jeśli ktoś zostaje aktorem i myśli, że będzie zawsze piękny, to nie powinien w ogóle do tego zawodu podchodzić. Wszystko tu jest jakąś kreacją. O to chodzi w naszym zawodzie. Zgolić włosy, przytyć, schudnąć dla roli – to są wyzwania, które aktorzy uwielbiają podejmować i one są przeważnie nagradzane, bo Hollywood lubi takie tematy. Trzeba mieć dystans do siebie.

Uroda zdaniem aktorki nie jest wartością stałą i bezwzględną. Jednym podobają się brunetki, a innym blondynki. Nie można szufladkować urody i przyczepiać etykietek.
A określenie "piękna kobieta" jest względne. Dla każdego co innego jest piękne. Ja nigdy siebie w ten sposób nie widziałam. Mam dystans do siebie i potrafię się z siebie śmiać.

Więcej przeczytacie w nowym numerze Vivy!

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)