malgorzata socha fot. ONS.pl

Małgorzata Socha na pierwszym zdjęciu po porodzie. Jak wygląda?

Aktorka kilka dni temu urodziła trzecie dziecko. Jak wygląda? Internautki komentują!
/ 20.09.2018 12:59
malgorzata socha fot. ONS.pl

Małgorzata Socha ma już wprawę w byciu matką – Staś, który przyszedł na świat kilka dni temu, jest jej trzecim dzieckiem. Choć od porodu minęło niewiele czasu, aktorka już podzieliła się pierwszymi zdjęciami ze swoimi fanami na Instagramie. Co wrzuciła i jakie reakacje wywołała?

Małgorzata Socha urodziła! Jak na imię ma jej trzecie dziecko?

Małgorzata Socha po porodzie - jak wygląda?

„Ostatnio czuję jakby codziennie była niedziela. Takie nasze małe rodzinne święta. Najlepszy czas spędzony z rodziną. Chwilo trwaj…” – napisała Socha pod swoim zdjęciem z synkiem. Na jej twarzy widać spokój i szczęście. No i może trochę niewyspanie. „Małgosiu widać zmęczenie w twoich oczach” – skomentowała jedna z internautek. Większość jednak komplementowała aktorkę.

Później Małgorzata Socha podzieliła się kolejnym zdjęciem - z książką. „Ciii… Staśko śpi… Nie pamiętam, kiedy miałam czas, żeby przeczytać dobrą książkę” – napisała gwiazda.

Jak ona to wszystko ogarnia?” – dziwią się i podziwiają inne matki w komentarzach.

Małgorzata Socha teraz znana jest przede wszystkim z serialu „Przyjaciółki”, ale grała też w „Prosto w serce”, „BrzydUla” i „Na Wspólnej”. Zadebiutowała z kolei rolą z serialu „Złotopolscy”. Brała udział w siódmej edycji show TVN „Taniec z gwiazdami”. Prywatnie jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym ma dwie córki i od niedawna syna Stasia.

Więcej newsów o gwiazdach:Jacek Borkowski robi casting na żonę. Szuka dużo młodszej partnerki. „Jak już brać, to nie z second handu”Wygląd Anny Lewandowskiej to efekt zabiegów? Lekarka oceniła i... usunęła wpis