POLECAMY

Małgorzata Socha rzadko decyduje się na taki look. Odsłoniła za dużo na imprezie?

Tu siateczka, tam prześwit... To był dobry wybór?
Małgorzata Socha rzadko decyduje się na taki look. Odsłoniła za dużo na imprezie? fot. ONS.pl

Małgorzata Socha skorzystała z okazji i pokazała się na ostatkowym balu maskowym. Nie dało się jej nie zauważyć w złotej masce, która pasowała do reszty stylizacji... I to jakiej stylizacji!

Aktorka rzadko decyduje się na tak ryzykowne kreacje. Karnawał jednak sprzyja ubraniu czegoś, co nie zwykle jest nienoszone przez pozostałe 364 dni w roku. Małgorzata Socha postawiła na mariaż złota i czerni. Do czarnego, półprzezroczystego body włożyła złotą, prześwitującą spódnicę Hector & Karger. Nie za dużo tych prześwitów?

ONS.pl

Małgorzata Socha w ryzykownym wydaniu na balu maskowym

O mały włos Socha zaliczyłaby salonową wpadkę. Prawdopodobnie to błysk fleszy uwydtanił pewne "mankamenty" (a może zalety?) jej stylizacji. Wieczorową porą czarno-złota kreacja musiała prezentować się spektakularnie. Małgorzata Socha nieczęsto pokazuje aż tyle ciała. Narzuciła na siebie płaszcz Isabel Marant, nałożyła ekskluzywne szpilki Gucci i dobrała torebkę Yves Saint Laurent. Stylizacja była zatem doskonale przemyślana, a Małgorzata Socha uchyliła nieco rąbka tajemnicy - pokazała długie nogi i nieco dekolt. Tylko czy na pewno wyglądała korzystnie? Decyzja należy do was.

ONS.pl

Więcej:

Gwiazdy na balu maskowym bawiły się pierwszorzędnie Anna Mucha bez stanika! Ma piękny biust

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)