POLECAMY

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży? Nie zgadniecie która!

Długo starała się ukryć brzuszek.
/ 3 miesiące temu
Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży? Nie zgadniecie która!

Plotkarskie portale od kilku godzin rozpisują się o jednej z aktorek znanej m.in. z serialu „Przyjaciółki”. Gwiazda spodziewa się podobno trzeciego dziecka. O kogo chodzi?

Ciąża czy nie?

Pewności oczywiście nie mamy, ale wiele wskazuje na to, że rodzina Małgorzaty Sochy wkrótce się powiększy. Aktorka dość długo ukrywała swój stan, ale jej brzuszek jest już rzekomo widoczny. Jeśli plotki się potwierdzą, Socha zostanie mamą po raz trzeci: ma już bowiem dwie córki, Zosię i Basię.

37-letnia aktorka pierwszy raz została mamą w 2013 roku, gdy urodziła Zosię, a po raz drugi – cztery lata później, gdy na świat przyszła Basia. Informacje o jej trzeciej ciąży pojawiły się, gdy Socha pojawiła się na 15-leciu „Na wspólnej” i prezentacji nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Na jednej z nich wystąpiła w mocno wzorzystej kreacji, a na drugiej – w nieobcisłej, wielowarstwowej. Dziennikarze są zdania, że w ten sposób próbowała ukryć ciążowy brzuszek.

Póki co, aktorka nie potwierdziła tych plotek. Bardzo jednak możliwe, że już wkrótce poinformuje o swoim stanie w mediach społecznościowych. Czekamy z niecierpliwością, a jeśli to prawda, życzymy Małgosi i jej trzeciemu maluchowi zdrowia i wszystkiego, co najlepsze!

Polecamy:
Urodziła 5-kg dziecko bez znieczulenia. Zobacz!
Jak Małgorzata Socha dba o figurę? [video]

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)