Małgorzata Rozenek skrytykowana za wizytę u kosmetyczki fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek wyrwała się do kosmetyczki. Fanki od razu skrytykowały: „trudno wytrzymać bez lansu?”

Świeżo upieczona mama pozwoliła sobie na chwilę relaksu. Nie wszystkim spodobało się, że malutki Henio został w domu bez niej.
/ 15.07.2020 12:50
Małgorzata Rozenek skrytykowana za wizytę u kosmetyczki fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od miesiąca sprawdzają się jako świeżo upieczeni rodzice. 10 czerwca na świat przyszedł ich synek Henio, który już podbił serca Polaków. Rodzice stara się każdą wolną chwilę poświęcać synkowi, ale im także należy się odpoczynek i chwila dla siebie. Z relaksu z dala od Henia postanowiła skorzystać Małgorzata, która wybrała się do kosmetyczki. 

Małgorzata Rozenek pokazuje efekty wizyty u kosmetyczki

Gwiazda na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się efektami wizyty w salonie kosmetycznym. Rozenek zadbała o nienaganny manicure i pedicure i pozwoliła sobie na zabieg laminacji rzęs, który podkreślił jej spojrzenie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wyrwałam się dziś na zabieg laminowania rzęs. Jestem zachwycona na pierwszym zdjęciu rzęsy bez pomalowania, a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs, ale i pielęgnacyjny. To dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać. A że miałam tylko półtorej godziny, to jednocześnie zrobiłyśmy meni i pedi lakierem z mojej kolekcji. Cudownego dnia. A teraz wracam do Henryczka #dzidziuśmajdana. Mam nadzieje, że mu się spodobam - napisała gwiazda 

Fanki krytykują Małgorzatę Rozenek za wizytę u kosmetyczki 

Części fanek niestety nie spodobało się to, że prezenterka postanowiła wybrać się do kosmetyczki i zostawić Henia w domu. Kobiety uważają, że to za wcześnie, a malutkie dziecko potrzebuje znacznie większej uwagi. 

- Brak słów. Jakie priorytety ma ta kobieta...
- Tak trudno wytrzymać bez lansu Pani Rozenek? 
- No tak, maluszek w domu potrzebuje bliskości, ale bez kosmetyczki świat się skończy - czytamy w komentarzach w mediach społecznościowych 

Na szczęście, wiele osób stanęło w obronie Małgorzaty i przyznało, że to zupełnie nic złego, że chce o siebie zadbać i potrzebuje chwili odpoczynku. Zwłaszcza, że maluchem zajmuje się wówczas jej mąż lub najbliższe rodzinie osoby. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Anna Lewandowska ujawniła szczegóły swojego drugiego porodu. "30 minut. Nawet nie podali mi znieczulenia"
Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa? Plan serialu został zamknięty
Fanka skrytykowała strój Małgorzaty Rozenek na wybory. Na odpowiedź Majdana nie trzeba było długo czekać
Sylwia Grzeszczak o ataku podczas koncertu: "Celował konkretnie we mnie". To nie pierwszy zamach na jej zdrowie