Małgorzata Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek w krótkich włosach! Zobacz, jak wygląda!

Zastanawiasz się, jak gwiazda, kto ciągle nosi długie włosy, wyglądałaby w króciutkich? To zobacz!
/ 29.03.2018 12:03
Małgorzata Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

Przyzwyczaiłyśmy się już, że Małgorzata Rozenek lubi czasem zaskoczyć swoich obserwatorów na Instagramie. Tym razem wyciągnęła ciężką artylerię. Gwiazda opublikowała swoje zdjęcie w krótkich, rudawych włosach. „Bardziej Mia Farrow czy Twiggy?” – napisała rozbawiona w poście.

Christina Aguilera na okładce magazynu „Paper” bez makijażu. Jest nie do poznania!

Spokojnie. Zmiana fryzury okazała się tymczasowa, bo Małgosia nie ścięła wcale swoich pięknych, długich włosów, tylko przymierzała perukę. Ale fanki gwiazdy podchwyciły temat…
„Wyglądasz jak Kasia Zielińska” – pisało wiele. „Jak główna bohaterka w Dziecku Rosemary 🤣” – zażartował ktoś inny. „Rany... O żesz… Jak przybysz z kosmosu”, „A mnie się to kojarzy z Marysią z filmu Poszukiwany poszukiwana 😁”, „Ani Mia Farrow ani Twiggy. Wg mnie albo Rozenek albo Majdan 😀”.

Żeby nie było wątpliwości, że to była tylko zabawa, Małgorzata Rozenek chwilę później wrzuciła fotkę w swoich naturalnych, rozpuszczonych włosach, pisząc: „Chyba jednak wolę blond”.

Jak ci się podoba takie wcielenie Małgosi Rozenek?

Więcej o gwiazdach:

Małgorzata Rozenek opublikowała swoją stylizację na Instagramie. Nie sądziła, że jeden z elementów garderoby wywoła taką burzę…Edyta Pazura pokazała się w nowej fryzurze. Ma teraz długie włosy!