Małgorzata Rozenek rodzi fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek rodzi! „Przyszedł czas” - napisała na Instagramie i wrzuciła wymowne zdjęcie

Po długim oczekiwaniu Małgorzata Rozenek-Majdan powita swoje 3. dziecko na świecie - 9 czerwca poinformowała fanów na Instagramie, że jedzie do szpitala.
Edyta Liebert / 10.06.2020 08:20
Małgorzata Rozenek rodzi fot. ONS.pl

„Ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia” - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan późnym wieczorem na swoim Instagramie. Zaprezentowała się, jak wygląda w drodze do szpitala. Trzymamy kciuki!

Małgorzata Rozenek-Majdan w drodze do szpitala

Na ten moment czekała cała rodzina i fani celebrytki. 9 czerwca wieczorem celebrytka udostępniła fotkę na tuż przed wyjazdem do szpitala. Możliwe, że żona Radosława Majdana jechała na wywołanie porodu, bo jak sama wcześniej zasugerowała, termin rozwiązania minął z początkiem czerwca. Fanom bardzo przypadła do gustu fotka Rozenek na chwilę przed porodem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Stylowa Rozenek na porodówce

Elegancka i przejęta Rozenek pozowała z trzema jasnobeżowymi walizkami przy drzwiach wyjściowych z domu. Wyglądała świeżo i stylowo w jasnym outficie. Na drugim zdjęciu pozują już razem z Radosławem Majdanem - widać, że są bardzo wzruszeni i zmobilizowani! Jest prawdopodobne, że Rozenek jest już po porodzie i tuli w ramionach swojego syna. Mamy nadzieję, że gwiazda TVN czuje się dobrze, a świeżo upieczeni rodzice nie wrzucają zdjęć na swoje profile, bo cieszą się swoim szczęściem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rozenek wyprzedziła plotkarskie media i sama zadecydowała, czy, kiedy i jak poinformuje świat o tym, że poród się rozpoczął. Spekuluje się, że Rozenek urodzi/urodziła drogą cesarskiego cięcia, ale czekała na naturalne rozpoczęcie akcji porodowej, zamiast ustalać termin zabiegu.

Czytaj także: Poród przez cesarskie cięcie to „wydobyciny”?! Oburzające komentarzeRozenek bała się o poród, choć to jej trzeci raz. Dlaczego?Ile przytyła w ciąży Rozenek?