Małgorzata Rozenek o swoich sztucznych zębach fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek odpowiada na plotki o licówkach. Jeśli ktoś jej to udowodni, wpłaci 100 tys. zł na szczytny cel

Małgorzacie Rozenek w ostatnich dniach fani postanowili wytknąć kolejną rzecz. Tym razem nie jest to sztuczny brzuch i nie są to usta, ale... zęby.
Urszula Wilczkowska / 05.11.2020 11:04
Małgorzata Rozenek o swoich sztucznych zębach fot. ONS.pl

Perfekcyjna Pani Domu nie ma najłatwiejszego życia na Instagramie. Nie należy do osób, które przesadnie dbają o prywatność - otwarcie mówi o swoich dzieciach, życiu, wychowywaniu niemowlaka, psach oraz Radosławie Majdanie. Za tę rozbrajającą szczerość obserwatorzy z Instagrama uwielbiają ją najbardziej. Niektórzy jednak lubią na siłę doszukać się skazy na jej wizerunku.

I tak właśnie na początku tego roku pojawiły się zarzuty o sztucznym brzuchu, potem o nieumiejętnym poprawianiu sylwetki w Photoshopie, jej usta były za duże, biust za duży, o włosach nawet nie wpominając... W tym tygodniu fani Małgorzaty Rozenek znaleźli sobie nowy cel. Są to... zęby gwiazdy (jak dla nich stanowczo zbyt białe).

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzuty o sztucznych zębach

Wszystko zaczęło się od niewinnej reklamy na Instagramie gwiazdy. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zestawem do domowego wybielania zębów. Pod zdjęciem rozpętało się piekło. Oprócz standardowych wyrzutów o tym, że „jeszcze zbyt mało jej pieniędzy” i wytknięciu kolejnego sponsorowanego wpisu, fani przyczepili się do jeszcze jednej rzeczy: po co wybielać zęby, jeśli nosi się licówki?

Nie ma to jak udawać, że wybiela się sztuczne zęby. No bez jaj
- pisze w komentarzu jedna z obserwatorek.

Komentarz zyskał dziesiątki odpowiedzi, niektóre krytyczne, inne przyklaskujące. Nie zabrakło także celnej odpowiedzi samej zainteresowanej, która zapytała, czy karierą komentującej jest może bycie detektywem-dentystą.

Na tym jednak nie przestała. Pod następnym zdjęciem Małgorzata Rozenek pisze, że skoro na jej profilu znalazło się tyle dentystów amatorów i nie tylko, którzy po zdjęciach są w stanie powiedzieć wszystko o staniej jej uzębienia, proponuje konkurs. Jeśli ktoś będzie w stanie jej udowodnić, że faktycznie ma licówki, przekaże 100 tys. złotych na cele charytatywne. Jeśli jednak ona wcześniej udowodni, że jest inaczej, wskazana przez nią osoba będzie musiała wpłacić tę kwotę na organizacje użytku publicznego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwaga❗️Konkurs ‼️Wyzwanie raczej😁 mam tu na profilu bardzo dużo dentystów amatorów i nie tylko (podobno) 🤓 którzy, tylko patrząc na zdjęcia 🧐 wiedzą wszystko o moim uzębieniu 😂 otóż zróbmy razem coś dobrego, wielkiego, bądźmy hojni 😁 załóżmy się o duże pieniądze na cele charytatywne💪 zwycięzca wskazuje fundacje 👏 proste zasady: 🤓 jeżeli ktoś udowodni, że mam licówki (z przyjemnością poddam się badaniu😁) to ja przekaże; ile? 100 tyś? Na cele charytatywne 🧚 ale jeżeli to ja udowodnię inaczej, to ta osoba, która podjęła wyzwanie wpłaci tę kwotę na wskazaną przeze mnie organizacje pożytku publicznego 😁 to co?! Jacyś chętni? 😁 🤗 🤓 przypominam, że jeszcze ciągle na stole jest milion złotych, za udowodnienie, że mam więcej lat niż sama podaje 🧚 kochani prawdziwe złote rozdanie 🤗🤣 I jak zawsze, do wszystkich MIŁEGO DNIA Pyszczki moje kochane 😂🌹😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Tym samym gwiazda chyba raz na zawsze ucięła wszystkie spekulacje na temat swoich zębów... Ale czy pojawią się następne na temat innych części ciała? W komentarzach padły już pierwsze propozycje...

To też może cię zainteresować:
Doda ostro komentuje usunięty wpis Małgorzaty Rozenek. Sama nie nazwałaby tak prezydenta
Anna-Maria Sieklucka o Strajku Kobiet. Popiera walkę z prawem aborcyjnym
Olga Kalicka żegna przyjaciela, który zmarł przez koronawirusa. Ma dla fanów ważną wiadomość