Małgorzata Rozenek odchodzi z telewizji i wraca na studia fot. AKPA

Rozenek odchodzi z telewizji i wraca na studia

Wiecie, jaki jest jej prawdziwy zawód? Nie tego się spodziewała!
Edyta Liebert / 22.07.2015 04:16
Małgorzata Rozenek odchodzi z telewizji i wraca na studia fot. AKPA

To, że Małgorzata Rozenek nie lubi chwalić się wiekiem, wiemy wszyscy, ale jest coś, do czego chętniej się przyznaje: wykształcenia. Rozenek wraca na studia... doktoranckie!

Małgorzata Rozenek zawsze marzyła, by zostać prawnikiem. W międzyczasie została jednak mamą 2 chłopców, rozwiodła się z mężem, Polska poznała ją jako Perfekcyjną Panią Domu, a ona sama zaręczyła się z byłym mężem Dody, Radkiem Majdanem. Jeśli chodzi o dośiwadczenie w show-biznesie, to Rozenek może pochwalić się niemałymi osiągnięciami. Jedynie ostatni projekt nie wypalił, i tak jak podejrzewaliśmy, Rozenek pożegna się ze stacją TVN.

Rozenek wraca na studia

Ale nie tylko ze stacją TVN, lecz także po prostu - z telewizją i mediami. Czy chce na jakiś czas odsapnąć? Jak zdradził znajomy  celebrytki, Rozenek chce powrócić na studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Małgosia chce znów studiować prawo. Jej marzeniem było zostać prawniczką, a nie gwiazdą telewizyjną. Życie pisze różne scenariusze, kiedy była gwiazdą, czerpała z tego, ile mogła, teraz gdy jej pozycja jest zagrożona, postanowiła to wykorzystać i wrócić na prawo.

 

Czy to dobra czy kiepska wiadomość? Jak uważacie?Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)